Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok és van egy...

28 hetes vagyok és van egy olyan problémám már több hete hogy mikor lefekszem aludni végre este, egyszerűen külön életet él a lábam, folyamatosan mozoghatnékja van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én meg persze aludnék, de nem tudok mert késztetést érzek rá hogy arrébb tegyem vagy befeszítsem egy kicsit, (de akkor meg begörcsö). Mit csináljak? probáltam már hogy este iszom magnézium pezsgőtablettát de hát nem segít.
2009. febr. 27. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, 27+3 vagyok és megőrülök tőle! Minden este már előre félek a lefekvéstől... Ilyenkor azt szoktam, hogy testápolóval bekenem (független attól, hogy fürdés után is be van kenve), az jól hűsít és ilyenkor általában el szoktam tudni aludni. Vagy próbáld megmasszirozgatni, ez is jó szokott lenni.
2009. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is görcsölt a lábam elég sokáig! Nekem a védönöm a kálciumot ajálta és azt szedem napi 1et de hála istennek azota elmult!

Szerintem probáljátok ki:)! Én délután veszem be hogy feltudjon szivodni!

Boldog babavárást!

28 hetes kismama

2009. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!