Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen 8kg-ot hiztam! Ez...

28 hetesen 8kg-ot hiztam! Ez jónak mondható? Nem túl sok? Inkább a pocakomra hizok máshová nem igazán!

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

én összesen 13 kg-t híztam. szerintem nem olyan sok a 8 kg. mondjuk én az utolsó hónapban híztam többet, na meg a vizesedés...

minden jót.


9 hós kisfiú anyukája

2009. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez valtozo. Taplalkozz egeszsegesen az a lenyeg. Szuleskor ugyis sok lemegy, aztan meg a szoptataskor is. En 13 kg-t hiztam a terhessegem alatt. Ebbol 6 kg maradt rajtam a fiam megszuletese utan. Most 3 honapos es a terhesseg elotti sulyomtol 2 kgmal kevesebb vagyok, de igy is van egy kis pocim. Ugy erzem az mar sose lesz a regi. De ez van...megerte:-)
2009. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hat és fél kilót híztam a 28. hétig, és a doki mégis lecseszett a tanácsadáson, hogy nagyon hízok, és diétázzak. Azóta sem diétázok, összesen 9 kilót híztam, kb. két hét múlva fogok szülni. A tanácsadáson a doki minden alkalommal elmondja, hogy lám lám, milyen klassz, hogy betartottam az általa javasolt diétát.

Később a fogadott orvosommal kitárgyaltam ezt a kilómizériát. Ő azt mondta, hogy 10-12 kg teljesen normális, 12 kg fölött már az anya szervezetét fölöslegesen terhelik a kilók. A súlygyarapodás eloszlását általánosságban úgy mondta, hogy a teljes felszedett kilók számának a negyedét a 12-20. hét között szedi fel a kismama, felét a 20-30. hét között, a maradék negyedet pedig a 30-38 hét között. A 38. hét után általában már nem hízik a kismama. Remélem tudtam segíteni.

2009. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok és 15 kg-nál járok, de egyáltalán nem látszik, csak a pocakomon...kinek milyen az alkata.:)
2009. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok,és 9-1o kg.nál járok,de nekem is szinte csak a hasamon látszik,de az viszont jó nagy
2009. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!