Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok. A...

32 hetes kismama vagyok. A pocakomra mindenki azt mondja, hogy fiús, mert hegyes, de az orvosom többször is azt mondta, hogy kislány lesz. Én inkább az orvosnak hiszek, mint a babonának. Ez a babonás dolog mennyire mondható igaznak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az orvosnak higgy, ő látja az uh-n. A babonára nem lehet alapozni!
2008. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az orvos UH alapján mondta, vagy "pocak ránézésre"?

Én személy szerint a babonának nem hiszek...

Én szintén 32 hetes vagyok:), nem tudom még a babám nemét, mivel medencefekvésű. De az UH-on a babám vonásait, bizonyos pozitúráit látva azt mondták többször, hogy 80%-ban kislány. Erre a dokim a pocakom alapján mondta, hogy kisfiú...

Még jó, hogy csak 2 lehetőség van...:)

2008. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én arra abszolút nem adnék, hogy fiús a has, vagy lányos, olvastam, hogy ennek semmi alapja nincs, nem a gyerek nemétől függ a has formája. Az ultrahangnak higyj.

2008. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig az ultrahang alapján mondta, hogy kislány! Ő egy nagyon rendes baba mindig úgy fekszik, hogy lehet látni a nemét. Az egyik UH alkalmával pedig felhúzta a kis lábait.És az utolsó Ultrahangon azt mondta az orvos ha mindegy hanem ő akkor is kislány.
2008. szept. 8. 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kislányom született abszolút fiús hassal. Volt olyan ismerősöm aki megkérdőjelezte a dokimat, a hasam formája miatt. Szerintem ez inkább csak okoskodás. A doki és az ultrahang talán csak megbízhatóbb, mint holmi babona?
2008. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem fényképem is van róla hogy fiú, mégis van olyan ismerősöm, aki szerint tuti, hogy lány, ő nem szokott tévedni. Talán ha megszületik akkor majd elhiszi. Ne is törődj vele ki mit mond, az orvosodra hallgass. Boldog babavárást!
2008. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az orvosnak higgy! Nekem is végig azt mondták hogy lányos a hasam még amikor a 4d-ultrahang után 100%-volt hogy fiu,akkor is megkérdőjelezték azt az" okosok" és mondták hogy akkor is lány lesz.
2008. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál nem mondta meg a doki hogy mi lesz, és a pocakom alapján MINDENKI azt mondta, hogy fiú. Én mondtam nekik, hogy én úgy érzem lány, de nem tudtuk mi lesz. Kislány lett!

Az számít amit a doki mond!

2008. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is fius hasam van, pedig állítólag lány, 5-ször mondták, és egyszer sem látszott, hogy fiu lenne. A fiammal is ilyen hasam volt, hát majd meglátjuk.

39 hetes kismama

2008. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!