Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki enyhén túlsúlyosan kezdte...

Aki enyhén túlsúlyosan kezdte a terhességet, (5-7 kiló plusz) az leírná hogy alakult a hízása? Jó ha 23. héten 1 kiló pluszom van csak?

Figyelt kérdés

Vagy még ne örüljek, ezután fogok rohamosan hízni?

Az orvosom plusz 9-10 kilóig "vállal" csak szülés szempontból. 177 cm vagyok és 76 kilóval kezdtem a terhességet, most vagyok 77. Normál súlyom olyan 69 szokott lenni.


2011. ápr. 4. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor én nem szülhettem volna a te dokidnál. Az első babámmal 58kg-al indultam, 74-el mentem szülni és 63kg-al mentem haza a szülés után. 168 cm vagyok...

Most is szedtem fel 4kg-ot, 24 hetes vagyok.

Igaz, hogy a legtöbbet az 5. hónap után hizzuk, de szerintem te bőven bele fogsz férni a dokid által szabott határba...

Bár nem értem, hogy köthet ki ilyesmit egy doki...

2011. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Na de te 168 centihez 58 kiló voltál, ami nagyon nem az a kategória sajna amiben én vagyok:( Úgy értem hogy te teljesen normál súlyú voltál/vagy.

Hát kiköti. Normál súlyú terhest max.12-14 kilóig szüleszt túlsúlyosat meg 9-10 ig, hát gondolom nem küldene el azért ha többet híznék de azt mondja több a komplikáció ha sok plusz kiló van.

2011. ápr. 4. 20:17
 3/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én úgy otthagynám a dokit, mint a pinty. Már ha nem csak egy lélektani fogás azért, hogy tartsd a súlyod. Mert ha nem az, akkor igencsak alja egy ember, hogy a könnyű pénzt bezsebeli, ahol meg felelősséget kellene vállalnia, onnan gyorsan lelép... Nagyon szuper, hogy eddig nem híztál, szerintem simán fogod tartani a 10 kg-t, persze minden nő és minden terhesség más.
2011. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem tervezett császárom volt.így az én dokim is kikötötte a 13 kg hízást és egy dekával sem többet.ez azért volt,mert császárnál nem jó,ha a ,,vastag zsírt,, kell vágni és sokkal nehezebben gyógyul is be.ráadásul tényleg lehetnek komplikációk a túlsúly miatt.én 150 cm vagyok :))53.5 kg-mal estem teherbe(ami túlsúly)mégis 13kg-t mondott.hajszálpontosan 66.5kg-mal mentem a kórházba és nem volt gond
2011. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:és nekem az utolsó másfél hónapban jöttek fel jobban a kilók :)
2011. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Nálam is császár lesz a szemem miatt.:(

Akkor gondolom ezért mondta a kilókat.

2011. ápr. 4. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:

170cm és 74 kilósan startoltam. a dokim 15-20kilót mondott a végére. hát elcseszte mert 25 kilót híztam 32 hétig amikor is sos császár lett toxémia miatt...amit ő nem is vett észre csak már mikor életveszélyben voltunk!(történt mindez a 21.században, magánrendelésen jó pénzért)


szóval a végén 99,valamennyivel császároztak!

2011. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21:13-as vagyok.igen...nekem is szemem miatt volt tervezett császár :(
2011. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 169 cm vagyok, 74kg-al kezdtem a terhességet. Most vagyok 23 hetes és 9kg-nál tartok. Engem is folyton zaklat a védőnőm, hogy ne hízzak, de hát akármit eszek meglátszik rajtam. Már észrevettem, hogy minden hét +1 kg-ot hoz a mérlegre. Nem is merek belegondolni mi lesz a 40.-dik hétre :(
2011. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22.12-es vagyok ismét. nekem a 25kg mind víz volt...azaz 4 kiló nem mert az megmaradt!
2011. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!