Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a terhességről...

Mit gondoltok a terhességről és a gyereknevelésről fiatalok? 22 év alatti korosztályra gondolok.

Figyelt kérdés
Mikorra tervezitek?vagy egyáltalán tervezitek-e?
2011. ápr. 5. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Talán még beleférek. Én most töltöttem a 22. évemet, és 28 hetes terhes vagyok, első baba. Hozzáteszem 20 évesen mentem férjhez, nem a gyerek miatt, hanem szerelemből. Mielőtt mindenki nagyot néz, párom is 22 éves. A babát tudatosan terveztük, nem 40. évesen akarok szülni, mert akkor már macerás, de a karrier ráér még 30 felett. Most is dolgozom, mellette diplomázok.
2011. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok.20 évesen szültem a kisfiam,most vagyok 30 hetes terhes várom a kislányom.7 éve vagyok a párommal nem házasodtunk össze ő most 30 éves.Szeretjük egymást boldogok vagyunk.Elég szerencsésnek mondhatom magam mert olyan férfit találtam (elég korán) aki dolgozik nem lusta és szereti a családját.Jól megvagyunk és nem bántam meg.hogy ilyen fiatalon lekötöttem az életem és gyermeket is szültem.Erre vágytam mindig is,most megkaptam.:)
2011. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok,nem tervezetek gyereket.Párom szeretne,így lesz egyszer.De én soha nem akartam gyereket,én vagyok az,aki nagyon fél a hüvelyi szüléstől(kizárólag császárral vállalnám)

Kb 5 év múlva már én is elképzelhetőnek tartom,hogy gyerekünk legyen,de az se biztos egyáltalán,mivel ahhoz nekem is változnom kellene,de persze nem biztos,hogy meg tudok változni ilyen téren.

Meg van mindenem,házam,autóm,páromnak is van autója,nekem viszonylag jól fizető munkám,amit imádok és nem hagynám ott évekre(hónapokra se szívesen)

Szóval nálunk párom szeretne,én nem soha nem akartam gyereket,ennek ellenére lehet,hogy egyszer majd lesz,de részemről most úgy érzem,csak hátrányom lenne belőle minden téren.(ha esetleg most terhes maradnék gyógyszer mellett megtartanám,de párom maradna itthon;ezt már tisztáztuk.Csak azért nem vetetném el,mert nekem nem jönne jókor sok szempontból.Attól még vállalnánk)

21/L és 24 /F két éve vagyunk élettársak

2011. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 vagyok és 23 hetes kismama. Férjnél vagyok és terveztük a kicsit. Boldog vagyok nagyon de be kell vallanom hogy egy kicsit félek is hogy mi lesz ha valamit nem jól csinálok. Még szerencse hogy itt van a férjem és a szüleim.
2011. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félned mindenki követ el apróbb dolgokat amit nem úgy kellett volna csinálni,de ebből fogsz majd tanulni.Én nekem senki segítségem nem volt mikor született a kisfiam a párom is estig dolgozott ahogy most is.Én is azthittem nehéz lesz beletanulnom és hogy sokat fogok hibázni,de teljesen az ellenkezője lett és remekül boldogulok egyedül is:)Ne félj ügyes leszel:)
2011. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12:30-as válaszolónak...csak annyit azért hozzáfűznék,hogy csak akkor vállalj picit (késöbb)ha te is szeretnéd főleg ha a párod maradna vele otthon mert attól még neked is úgyanúgy kell nevelni szeretni ahogy neki.De én azt ajánlom neked,hogy inkább te maradj otthon a picivel ne az apuka...az nem mindig olyan jó megoldás de talán majd késöbb te is belátod,hogy fontosabb lesz a pici mint a karriered..
2011. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, 14 hetes kismama. Első gyerkőc lesz és már nagyon várjuk. Két éve vagyunk együtt, de én már az elején tudtam neki szeretnék majd szülni.
2011. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a mamáknak:)
2011. ápr. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!