Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen szinte naponta fáj...

16 hetesen szinte naponta fáj a fejem, mivel lehet enyhíteni? Vérnyomás O. K.

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 16 hetes! Akkor nem vagyok egyedül!!! Nekem is nagyon fáj a fejem mindig! Néha beveszek egy algopirint! Meg ha fekszel sötétben csendben az nagyon jó! Esetleg egy kis agykontroll! :)
2009. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld elkerülni a gyógyszert. Nekem is sokat fáj a fejem. Azt mondta a doki, hogy ha nagyon muszáj, akkor Paraetamolt vegyek be.
2009. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sokat segit ha rengeteget iszol. Ha lehet vizet, de a tea is ugyan olyan jo!
2009. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok! Én hiába iszok rengeteget nem használ! Minden nap minimum 2litert megiszok! Van hogy többet is! Csak VIZET!!!Szénsavmentest! Nekem azt mondták nem baj 1-2 algopirin! Az még nem árt!
2009. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat fajt a fejem,es rajottem,hogy mert nem iszok eleget.Sokat kell inni.
2009. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,amugy is fejfajos vagyok,de aztan mostanaban borzaszto...Tudom hogy a hormonok,csak idegeskedtem hogy miert szinte naponta.Van gyogyszer amitol rogton elmulna csak azt nem szabad szedni terhesseg alatt.
2009. febr. 28. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi én is nagyon fejfájos voltam és most is az vagyok,de nekem a vérnyomásom is a béka.. alatt van.Algopirint mondott nekem is az orvosom,azt mondta at nyugodtan bevehetek.Illetve megpróbálhatod a tejes kávét is,az orvos azt mondta 1 nap 1 tejes kávé nem árt.Jó babavárást!
2009. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!