Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlzás, ha a 4D uh-ra a...

Túlzás, ha a 4D uh-ra a férjem mellett az anyukám és anyósom is bejön?

Figyelt kérdés

Nem akarok dönteni, valamint megfosztani sem akarom egyiket sem, hogy élesben láthassák a babát! Már látom magam előtt, hogy a két nagyi ott a háttérben végig pityergi. :)

Valamint nagyon remélem, hogy beengednek rajtam és férjemen kívül még 2 embert.


2009. febr. 28. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha beengedik őket, miért ne?

Fizetsz érte végül is, nem is keveset!

2009. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a nővérem 4D ultrahangján bent voltam, senki nem szólt érte. Szerintem onnantól kezdve, hogy fizetsz érte az megy be, aki akar.
2009. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bent voltak,anyósom és anyukám meg a párom.

Nagyon nagy élmény volt mindenkinek.Szerintem jó ötlet,kérdezz rá ott ahová mentek, hogy van e hely mert csak az az akadály,más nem.

2009. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a barátnőm ment 4D-re, én is bementem 3.nak a párja mellé. Mi a Kleopátra házban voltunk, de ott vagy 4-5 szék be volt készítve a tv elé. Szerintem többen is mennek "családostól"
2009. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megkérdeztem amikor bejelentkeztem és akkor azt mondta a nőci a telefonban, hogy a doki általában 2 embert enged be plusz. Mire mondtam neki, hogy szeretnénk ha anyukám és anyósom is bejöhetne. Erre mondta, hogy szerinte a doki beengedi őket is. Ez jó, csak nem szeretném ha ott esnénk pofára! Nem szeretnék kettejük közül választani! Azért remélem nem is kell! :)
2009. febr. 28. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Kérj videór tóla, és otthon megnézheti az egész család!
2009. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kapunk róla felvételt és képet is! Ám mégis más ott élesben, mint utána.
2009. febr. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!