Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam meg a két...

Mikor mondjam meg a két nagynak, akik 4 és 7 évesek, hogy kistesójuk lesz? ( ma teszteltem pozitívat)

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Mi már kezdettől fogva elmondtuk a fiúnknak hogy lesz kistestvére, de szerintem várd meg az első orvosi vizsgálatot. Gratulálok hozzá. Kezdem irigyelni a 3 gyerekes anyukákat.
2009. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megvárnám a 12. hetet ezzel. Két vetélésem volt, és hidd el, felnőtt embereknek is nehéz elmagyarázni, h mi történt, de két kisgyereknek még nehezebb lesz, ha vmi baj lesz. (bár ne történjen semmi baj!)

Szóval én ezért megvárnám a rázós időszak végét.

Ha kivárod, akkor is lesz idejük hozzászokni a gondolathoz, h kistesó érkezik, nekik pedig úgyis csak akkor lesz érdekes a dolog, amikor látványosan nő a pocid és mocorog a baba.

2009. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4éves a nagy és most 5hetes terhes vagyok,de mi megvárjuk a 12.hetet és az akkor UH-t.
2009. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen azt ajánlom, hogy várjál még! Minimum a szívhangig, de ha lehet a 12. hétig. Nekem is két gyermekem van, ősszel pocis lettem a 3.-kal. Az első két terhességem problémamentes volt, sosem volt semmi gond. Most a pozi teszt után egy héttel el is mondtuk a gyerekeknek. A nagyobbik elmondta mindenkinek a suliban, nagyon örült.

Aztán minden héten jártunk uh-ra, vártuk a szívhangot. De nem volt. Az 5. héten megállt a fejlődésben, a 9. héten elindult a vetélés.

Senkinek nem kívánom azt a beszélgetést a gyerekeinkkel és amit Neki a suliban át kellett élnie, mikor kérdezték és el kellett mondania mi történt.

Hidd el, jobb ha vársz még!

2009. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!