Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26éves vagyok, és az 5....

26éves vagyok, és az 5. honapban terhes. Eddig a pàrommal rendszeres és egészséges intimitàst éltünk, ami megvàltozott kb 3honapja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kivàncsi lennék,hogyha veletek is történt màr ilyesmi,akkor hogyan reagàltatok a pàrotokra:26éves vagyok, és az 5. honapban terhes. Eddig a pàrommal rendszeres és egészséges intimitàst éltünk, ami megvàltozott kb 3honapja,folyamatos elutasitàsba ütközöm, ha szoba hozom. Elmagyaràztam, hogy nincs baj, nyugodtan szabad, jot tesz nekünk, söt a babànak is. Nem kivànom többször, csak amennyiszer elötte is. Sok a veszekedés ezvégett az utobbi idöben, hisz nem értem, mi vàltozott. Félek, hogy ez igy maradhat a jövöben is. Nem tudom, hogy mivel nyithatnàm fel a szemét, mivel gyözhetném meg arrol, hogy ez nem egy àrtalmas dolog? Mivel nyugtathatnàm le magam, ha visszautasitàst észlelek? Nagyon rosszul érzem magam a börömben, hisz azt hiszem "undora" lehet. Köszönöm a vàlaszaitokat elöre is
2011. ápr. 11. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szia,én 4honapos terhes vagyok,és teherbe esésem ota nincs sex köztünk,5hetesen tudtok meg h terhes vagyok,és azota SEMMI!!!ami nekem nagyon fáj lelkileg,mert azt gondolja a párom,h azzal árthat a babának,de nemtudom megértetni vele,hogy nembaj,megkérdeztem dokimat,és nemtiltott!!!de ö akkor se,nemtom h milehet,én is rosszul vagyok emiatt!kitartás !!!
2011. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14. hétben vagyok és a fogantatás óta csak néhány napja voltunk együtt először. Nekem nagyon kellemetlen volt, úgyhogy valószínű többször nem is nagyon fogjuk megismételni. Szerintem a férjem meg azt érzi, amit ti. Egyik félnek sem könnyű.:(
2011. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező..Párodnak mi a válasza az elutasitásokkal kapcsolatban?Elmondta hogy a baba miatt vagy csak nem mondd semmit.Piszok vacak érzés tudom mert az ex férjemmel átestem ezen és utána sajnos nekünk már nem is müködött a kapcsolatunk.

Lehet hogy ha mész orvoshoz be kéne vinned magaddal és előtte kell megkérdezni az orvost hogy mi a véleménye.Hátha a doki szájábol hallja megváltozik.

2011. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

szerintem szimplán megváltozott a nézete irántatok


már nem a sexi nőt látja benned, hanem az anyát

egyszerüen már nem áll fel neki rád szerintem

már bocs az őszinteségemért

2011. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!