Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocs elore a kerdesert,...

Bocs elore a kerdesert, nektek milyen a bimboudvara? Kicsit bepanikoltam,5 honapos pocakos vagyok

Figyelt kérdés

sziasztok

masodik babankat varjuk,anno elso terhessegemnel is eszrevettem,de most csunya mar....

szoval a jobb mellbimbom udvaran 2-3 a bal mellbimbo udvaron vagy 10-12 dudor van...ilyen kis pukik


szerintem eddig is volt,csak emlekszem,hogy anno megpiszkaltam.megnyomtam az egyiket,mert nem tudtam mi az es mintha azmiatt lenne most tobb


kicsit erzekeny is,de csak a bal oldalon...nem jon belole semmi,inkabb nem is piszkalom,de a jobb oldali meg alig ilyen


elotejem van mar.. osszefugghet?

ti tapasztaltatok ilyet?


mi ez?


2011. ápr. 12. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, ez normális! :) Még a szoptatás alatt is ilyen volt nekem, de aztán elmúlt mind. Mirigyesebb lesz ilyenkor az egész terület, sőt nekem volt, hogy azokból is csöpögött a tej. Úgyhogy ne aggódj, nem nőtt plusz mellbimbód :DD

További jó babavárást. :)

2011. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oooo,koszi,de olyan fura,hogy egyik jobban ilyen mint a masik
2011. ápr. 12. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ugyanilyen volt,mint neked.már nem szoptatok,elmúltak.
2011. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!