Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg, Bepanikoltam! Mi...

Segitseg, Bepanikoltam! Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 hetes vagyok es tegnap at mentem a baratnomhoz baba nezobe. o egybol a kezembe nyomta a kicsit , nagyon edes volt, es aranyos persze elo is jottek az anyai osztoneim :)de valami nem stimmelt mikor el kezdet sirni bepanikoltam es nem tudtam mit kezdjek vele ... a ferjem persze elemeben volt es ugy bant a kicsi vel mint ha a sajatja lenne es nala nem sirt...:( a parommal mar nagyon varjuk a sajatunkat :) de az futott at az agyamon vajon az enyemnel is be fogok panikolni???? ez nagyon rossz erzes .velem van a gond? szerintetek?
2011. jún. 27. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ideges vagy a gyerek mellett, akkor ő is ideges lesz tőled.


Sajátoddal nem lesz gond.

2011. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,én is így voltam,ha elkezdett sírni egy baba,vagy kisgyerek nálam,nem tudtam vele mit kezdeni,nem tudtam,hogy mit csináljak,mi baja lehet stb...de amikor a babám megszületett,nem volt hasonló probléma soha. Tudtam,hogy éhes,szomjas,hasa fáj vagy csak játszani akar! Szóval ne aggódj,nem fogsz pánikolni!
2011. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia. Semmi baj nincs veled.Amikor nekem nem volt gyerekem én is ilyen voltam. Ahogy elkezdett sírni a nagynéném babája azonnal visszaadtam neki. Szerintem ez teljesen normális.
2011. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még annyit hozzáfűznék,hogy nagyon féltem tőle,hogy mi lesz a kórházban,mit fognap szólni ha sír a baba és nem tudom mi a baja,mivel nyugtathatom meg,de nem volt semmi hasonló:)
2011. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs,közben jött egy komment,utolsó előtti voltam!
2011. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :) Szoval akkor ne panikoljak csak nyugi... :)
2011. jún. 27. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:

A sajátodnál másképp fogod érzékelni a dolgokat.

Én annak idején -amikor még tervebe sem volt baba, kb. 20 éves lehettem- vigyáztam egy 1 évesre. Hát köszönöm :) Fél nap után alig vártam, hogy "visszaadhassam", mert végig azon paráztam nehogy baja legyen, meg nehogy nagyon sírjon stb.

Az enyémmel sem volt az elején könnyű, de aztán tényleg beindulnak az ösztönök.

2011. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy menni fog! Én is sokáig hasonlóan gondolkodtam. Ugyanis volt egy negatív élményem, még 12 éves lehettem, kezembe nyomtak egy babát, aki éhes és álmos volt, nagyon sírni kezdett, aztán idővel kikapták a kezemből. Onnét kezdve azt gondoltam, hogy nekem ez nem megy.... Mostmár eljutottam oda, hogy a sajátommal biztos, hogy menni fog, mert az az enyém lesz, tudni fogom, hogy mi a baja....
2011. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!