Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek el összepakoln...

Mikor kezdtétek el összepakolni a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
utolsó héten
2011. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amikor az első fájásokat megéreztem :)) Nem pakoltam előre, csak egy listát írtam. Persze, nem én vagyok az ideális, előrelátó kismama :))))
2011. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

első

én sem vagyok az, mármint az ideális felkészült..kimama,de szerintem ha elkezdődnek a fájások kb 2 perc alatt össze lehet pakolni, ha meg valami kimaradt, majd valaki behozta volna

2011. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

32. hét körül olyan 90%os készültségű volt. nem árt előre megcsinálni. baja nem lesz, túl vagy rajta, ha eszedbe jut még valami, tudod pótolni.

ha utolsó pillanatra hagyod, tuti kimarad valami. de ha nem vagytok messze a kórházból, akkor nincs tragédia, bármikor behozhatja neked valaki amit kell.

2011. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

éjfél körül pakoltam össze....aztán 5 óra múlva már a lányom is a kezemben volt uh nem hiszem h én lennék az ideális példa :))

most a 2. babámat várom...de egyenlőre ráérek

30 ht km

2011. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, 4x szültem.. igazán fontos dolog sosem maradt itthon, inkább volt néhány felesleges :) Ha van egy listád, bőven lesz idő arra, hogy bedobd egy táskába a rajta szereplő dolgokat, lezuhanyozz, kicsit rendbe tedd magad..a szülés nem megy olyan gyorsan.... sajnos :S
2011. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azért nagyon az utolsóra ne hagyd. vajúdva pakolni nem túl jó dolog.
2011. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37. héten. Egy hét múlva szültem
2011. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A 32. hétre összeszedtem a szekrénybe, egy polcon volt minden. Nagyon féltem a koraszüléstől (anyukámnak mind a hárman korábban jöttünk...), biztonságérzetet adott.

Táskába a 36. hét környékén pakoltam. A szülés előtti napon (38. héten) valamiért teljesen készre pakoltam a táskákat, másnap délután elfolyt a magzatvíz, rögtön 3 perces fájásaim lettek.

Arra ne alapozz, hogy lassú az első gyerek, nem mindenkinél van így! 15-kor elfolyt a magzatvíz, 20 perc alatt értünk be a kórházba, addigra 3 ujjnyira nyitva voltam, igaz császárral, de 18.40-kor megvolt a kisfiam. Ha sikerül hüvelyi úton világra hozni, már egy órával korábban kibújik.

Biztos hülyét kaptam volna, ha folyó magzatvízzel, vajúdva még otthon, akkor kell pakolásszam a cuccaimat. :)

2011. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36. héten pakoltam össze, de akkor még csak a ruha neműket, meg a fürdő papucsot, a tusfürdőt, meg ilyesmi tisztálkodókat majd 38 hetesen. 39+3 voltam amikor szültem.
2011. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!