Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzelmi kitörések a terhesség...

Érzelmi kitörések a terhesség alatt, mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Pár hetes terhes vagyok és mondhatni,nagyon ingerlékeny lettem.Ideges vagyok,folyton csak feküdnék,járatom az agyam,hogy mi hogy lesz.

Már a férjemmel is jó párszor összekaptam,egyszerűen nem ért meg engem és csúnyán vissza szól nekem.

Most leszek 9 hetes és nem múlnak a tünetek.

Lehet,hogy depresszió?

Vagy a hormonok csúnya játéka?


2011. ápr. 13. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

igen a hormonok szórakoznak veled

velem is így volt

minden csipli csupli ügyön sírtam

ez ezzel jár :)

2011. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi gáz,nyugi!Ez teljesen normális! Próbálj másra gondolni,éld a boldog kismamák életét!Én mind a két terhességem alatt átéltem ezt.Ha tudod kényesztesd magad(aludj sokat!!!!!!, sétálj-olyan szép az idő!!!:))És nagyon jót tesz a levegő neked is és a babának is.

Segít még a homeopátia (caomilla nyugibogyó)nézz utánna interneten melyik az pontosan, nekem bevált!

És töltsetek minnél több időt a pároddal kettesben amíg még lehet!:)

Jó egészséget és kitartást!

2011. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hormonok játéka, nehéz ellenük tenni, mert hát odabent minden felborult!!! Ez egy teljesen más helyzet, más lesz a lelked is, a tested is!

Másrészt naná, hogy megijed az ember, hiszen ez egy újfajta érzés, egy újfajta helyzet. Aggódik az ember a baba egészségéért, nehéz néha elviselni a testi változásokat, esetleg fájdalmakat. A világ tulajdonképpen felfordul, és amennyi öröm van benne, annyi aggodalom is.

Az érzelmeket pedig néha lehetetlen kontrollálni.

Párodat ültesd le a gép elé, és olvastass vele terhességről szóló cikkeket! Hogy egy kicsit közelebb kerüljön a dologhoz. Mindig mondd el neki mit érzel, mitől félsz, miért vagy boldog, mert a férfiak nem élhetik át ezt a csodálatos és mindemellett feszültségekkel teli élményt. Csak te hozhatod közelebb magadhoz és a terhességhez a párodat! Mesélj neki az érzéseidről, és akkor (ha normális férfi) biztos, hogy meg fog téged érteni, és később majd együtt nevettek azon, hogy képes voltál magad elsírni mondjuk egy szalonnán - ez az én példám, vettünk füstölt szalonnát, de ezt csak otthon vettem észre, és nekem főtt-füstölt szalonna kellett volna...hát mit csináltam? Sírtam...és sírtam... :)

2011. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,nagyon rendesek vagytok,sikerült elhinnem,hogy minden rendben lesz.És hogy nem én vagyok az egyedüli.

Amugy is érzékeny nöci vagyok,hát még most!

Tényleg remélem,hogy minden a legjobban alakul!!!

A legjobbakat Nektek is!

2011. ápr. 13. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Három hét múlva vége lesz.

Nekem most a 30. héttől megint előjött, de majd ez is elmúlik!

2011. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!