Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetesen barnás folyás...

22hetesen barnás folyás lehetséges csak amiatt, hogy túlhajtottam magam?

Figyelt kérdés
Tegnap korán reggeltől késő estig talpaltam. Reggel főztem, takarítottam (mosogatás kb. háromszor, mosás, teregetés, portörlés, ágyneműcsere, stb.), plusz este dolgoztam és gyalog mentem (félóra),gyalog jöttem haza, meg még napközben egyszer megtettem ezt a távot odafele.
2009. márc. 3. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne szabad barnás folyásnak lenni ennyi idős terhességben. Valamit jelent. Szólj a dokidnak róla.

Amúgy lehet hogy a túlhajtástól, de akkor most már pihenj sokat.

Én azért a dokinak mindenképpen szólnék róla.

2009. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóltam a szülésznőmnek. Azt mondta, hogy amíg nem piros (vér), addig nem gáz, de hogy pihenjek, és ha büdös, viszket, pirossá válik ,ill. marad ez a szín, de nagyon sok folyna, akkor be kell mennem a kórházi ügyeletre.
2009. márc. 3. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egy telefont megérne, hogy a dokid véleményét is halld. Hívd őt is fel, az a tuti!


Minden jót, üdv!

2009. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben az országban nincs az embernek saját nőgyógyásza, max. a magyar dokimat tudom felhívni.
2009. márc. 3. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek szerint külföldön vagy. Ha esetleg másnap is lesz barna folyásod, mindenképp menj el orvoshoz. Én is hajtottam már magam túl terhesen (képzeld, annyira elfáradtam, hgy fürdés után nem tudtam kiszállni a kádból, meg kellett várnom a férjem, hogy kiszedjen), de nem volt tőle barna folyásom. Bár az is igaz,hogy nem vagyunk egyformák, de úgy gondolom, ez nem játék, ezt nem szabad kockáztatni.


Minden jót, remélhetőleg minden rendben lesz!

Üdv!

2009. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Most próbáljuk elérni a magyar dokit, de még ki van kapcsolva.
2009. márc. 4. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!