Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most pontosan hogy néz ki a...

Most pontosan hogy néz ki a nyák? És mennyi idő után várható a szülés utána?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy véres meg ilyesmi..

Nekem fürdés után amikor törölköztem meg, ilyen szintelen (picit talan tojáshéj-sárgás, de inkabb feher, szintelen) dolog jött ki, körülbelul két ujjnyi hosszu, ahogy toroltem meg magam. ma gondoltam ráguglizok, hogy mennyi ido utan lehet varni a babat utana, de a leiras mindenhol ilyen véres dolgot mond.. (talan jobb leiras, hogy amikor megmutattam a férjemnek, közölte, hogy ilyet ő is tud... )


2009. márc. 3. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen véresnek lennie.

Nekem 4 napon át folyamatosan távozott (barnás volt az enyém), aztán jöttek a fájások, és mentünk szülni!

Van akinek egyből megindul utána a szülés, valaki még kihúzza 2 hétig is.

Könnyű szülést kívánok!

3 hónapos édesanya.

2009. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az a nyákdugó volt.Mindenkinél más.Van akinél szintelen csak nagyon egybefüggő nagyobb és kocsonyás.Van akinek darabokban jön ki,van akinek véres,van akinek csak barnás vagy rózsaszines...stb.Bármikor beindulhat a szülés,ami azt jelenti akár ma,de akár 1-2 hét mulva is.Mindenesetre ez már a szülés megindulását jelzi.Könnyű szülést!
2009. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi szepen! lehet azert nem volt veres, mert kadban furodtem.. es lement a barnasag.. jo lenne mar szulni, varom, mint kisgyerek a karacsonyt, mar reg lejart a benntlakasos "szerződése" :)

köszönöm a jókivansagokat is, könnyu szülest, es boldog babazast mindenkinek :) (es neha nagy alvasokat!)

2009. márc. 3. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 héttel a szülés előtt ment el a nyákdugó ugy 2-3 cmes volt barna színű , utána nem volt egyéb tünet a szülésig.
2009. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!