Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szamoljak a terhesseg...

Hogyan szamoljak a terhesseg idejet es a magzat korat? Hogyhogy az nem ugyanannyi?

Figyelt kérdés

Most hallottam eloszor arrol, hogy a tehesseg es a magzat kora nem ugyanannyi. Szoval valaki X hetes terhes akkor a magzat nem X hetes, hanem attol eltero? Ez hogy lehet?

Letezik mondjuk 12 hetes terhes es 10 hetes magzat? Ahhoz mikor kellett szexelni?


2011. ápr. 21. 06:52
1 2
 11/11 Mojzes Izabella ***** válasza:
hát nemis fogják megváltoztatni az idöpontot azértvan az idöpontok között a kb 2 hét eltérés ritka mikor pontos vagy menstuácio elött 2hét vagy után 2 hét a baba kora a terhességtöl de ezt goggle-ben is meglehet találni mert a a terhességem kora nem egyezett hisz akkora mikora esett azon a héten nem szekszeltam de elmagyarásztáknagyonsokan és utána jártam igy nemtuggyák pontosan megmondani a baba korát hisz 2 hegyforma terhesség nem nagyon van ezzel 3-om orvosnál jártam
2012. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!