Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismami vagyok. Úgy...

8 hetes kismami vagyok. Úgy néz ki, hogy egyedül maradtam a pocaklakómmal. Hogy lehet ezen túljutni, hogy a picurnak ne legyen kára belőle?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

szia

úgy érted elhagyott a párod?

túljutsz ezen gőzöm sincs hogy de hidd el

a picurkáért kell ezt megtenned !!!

senki sem ér annyit hogy a baba sínylődje meg

na és te !!

kitartás !!!

2011. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom!!

Az ilyen férfi megérdemelne ezek után egy örök életig tartó nemibetegséget.

Te pedig ne keseredj el, szép pillanatokkal gazdagodsz kismamaként és melletted állnak majd a barátaid és a családod.Ők sokat fognak segíteni, ha vannak.

Nem akartam bunkó lenni.

2011. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom mivel vigasztaljalak. :( Gondolkodtam én is már hogy mit tennék ha nem találok társat és egyedül kellene gyereket vállalnom, csak magamnak. Remélem a szüleid tudnak segíteni. Én lehet a férfi szüleivel is összebarátkoznék, hogy majd azért legyen segítségem, és a babámnak még két nagyszülője. Egy baba érkezése nagyon szép dolog, és még megváltozhat a helyzet, helyre is jöhet kitudja, még ne ad fel, te is tudod milyen kiszámíthatalan az életünk. Azért azt se felejtsük el, hogy van isteni gondviselés attól függetlenül, hogy ezt ritkán veszük észre. A fickó beijedt? Lehet feldolgozza a sokkot és eléd áll, ki tudja. Most ne szomorkodj még.
2011. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha azt mondom, hogy bárcsak egy hétig cserélhetnék veled megnyugodnál?

3gyerekem van: egy 24éves, egy 22hónapos, meg egy 3hónapos. A 24évest hivatalosan a "férj" megnevezéssel illetik.

Hidd el 100%jobb amikor nincs itthon, és amikor vidékre kell menjen 1-2hétre maga a meny.

Édes aranyos, de mint itthon ülő anya vagyok "cselédnek" is kezel...

Pozitív oldala a te esetednek, hogy nem töri az orrod alá a borsot egy "jaj én a pénzt keresem" hím is, meg minden más. Apasági a nyakába, kiszabják a gyerektartást.

Nyugi menni fog egyedül is, talán jobban is, mintha egy pasi belekontárkodik:)

2011. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát nagyon sajnálom!DE KITARTÁS!hamar találsz majd magadnak uj szerelmet aki a kicsidet is nagyon fogja szeretni majd lehet nem most de idővel biztos és akkor hálát adsz az égnek hogy nem azzal az emberrel élsz együtt aki a gyereked genetikai apja mert aki igy képed elhagyni valakit az szégyelje magát megvetem az ilyet!sok sikert neked az élethez és a picihez is:)
2011. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztató, kedves szavakat. Remélem minden jóra fordul. Azt tudom, hogy ott van a családom és a barátaim, akikre mindig számíthatok.
2011. ápr. 22. 05:11
 7/9 haramia ***** válasza:
Szia! Én már eleve egyedül indultam neki a terhességnek és a gyereknevelésnek is. Most tartok a nyolcadik hónapban és soha ilyen boldog nem voltam még. Az egyik legfontosabb, hogy biztos legyél önmagadban és a döntésedben, a baba felé pedig nap mint nap ezeket a pozitív érzéseket közvetítsd és a pozitív energiák vissza is találnak hozzád! Jó babavárást!
2011. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia nem kell aggódnod mindenre van megoldás.Első gyermekemet én is egyedül válaltam mert az apukája másnak is csinált.most havonta megkeresi.nem azt mondom jó viszonyban vannak de még változhat a helyzet.viszont csatlakozom az ellőttem szolohoz a gyerektartást nehagy elúszni mert később sokkal nehezebb lesz.
2011. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív gondolatokat, erre van most szükségem. Igyekszem pozitívan gondolkodni és ezt sugározni a kis pocaklakóm felé is. :)
2011. ápr. 22. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!