Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet a kis pocaklakómmal...

Gond lehet a kis pocaklakómmal? Részletek lenn!

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam a védőnőmnél! Most vagyok 19 hetes 3 napos!Megpróbált szívhangot keresni! (nálunk a 20 hét körül szokták kezdeni a hallgatását)! Amit talált az elég lassú volt, azt mondta hogy biztos az enyémet hallja! De mást nem talált!

Esténként mindig érzem a mozgását, nappal is néha!Ma is éreztem már egyszer tuti!

De nagyon félek. Második baba, az elsőnél nem volt ilyen gond!

Csütörtökön megyek a dokimhoz! És nagyon izgulok, hogy mi lehet!

És ha a baba szívhangja volt, akkor mi lehet a gond?

Köszi előre is a válaszokat!


2011. szept. 20. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért csinálnak nálunk csak a 32.héttől. Nagyon pici még, bármerre fordulhat ami miatt nem találni a szívhangját.Emiatt felesleges aggódnod, minden rendben. Ha az ő szívhangja volt nem a tiéd,akkor pedig valószínűleg csak pihent, amikor ugye sokkal lassabb a szívverés.
2011. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A védőnők szívhang hallgatósdija sok kismamára hozza rá a frászt! sajnos legtöbbjük képtelen azzal a vacakkal megtalálni a babát, nem csak 20 hetesen, hanem még sokkal később sem. Attól, hogy ő nem találta, a babád még vígan lehet, főleg, ha érzed, hogy aktív, mozog. Minden jót!

(egyébként nekem még a 30. héten is alig találta a babát)

2011. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! :)
2011. szept. 20. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,31 hetes terhes voltam,amikor kórházba kerültem.Szülésznő is az én szivhangomat találta meg,majdnem dokit hivott,mikor közöltem vele,h a baba faros,lesz szíves feljebb keresni.Na akkor már jóvolt.

20 hetesen meg még picik a babák,ficánkolnak odabent rendesen. Max.uh-val lehet tökéletes eredményt mondani ilyenkor.

2011. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha mozog akkor semmi gond szerintem. én besétálnék az első kórházba, és megkérnék valakit h. nézze meg. hátha lesz valaki olyan kedves. vagy visszamennék a védőnőhöz, hogy a frászt hozta rád és halgassa meg mégegyszer. nálunk nagyon kedvesek bármikor be lehet menni. és akkor talán egy kicsit megnyugszol. de ne aggódj biztosan nics semmi gond, főleg ha mozgolódik. Boldog babavárást.
2011. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2. babánál már vastagabb a hasfalad és nem igazán hallatszik a nyugi a tiéd voltne aggodj nem lesz semmi gond:-) Én a 3. babámat várom:-)
2011. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma kereste először a szívhangot (28 hetes vagyok). Pont a köldökömben találta meg, szerencsére minden rendben volt, de két centire odébb a pici szívéből már semmit nem lehetett hallani. és hát elég sok helyük van "elbújni".
2011. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a védőnő ha mozog nincs gond soha nem is nézett szivhangot nekem.Semmi gond nem volt nálad sem lesz ne aggodj ilyenkor nagyon mozognak még mert van sok helyük.

Boldog babavárást és ne aggodj én is ilyen paramami voltam de megvan a kislányom és már 20 hónapos lesz...

2011. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát! Esküszöm az első babánál nem voltam ilyen parás mint most!:) Pedig ott még egy vakbélműtétem is volt 22 hetesen! :(
2011. szept. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!