Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hetes kismami vagyok...

35. hetes kismami vagyok 1ujjnyira nyitva a méhszájam! Mit várhatok? Mennyi időm lehet még hátra?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok ezért van még mit elintéznem és költözködök is közben tehát nem tudok állandóan pihenni ahogy a doki tanácsolta!
2009. márc. 5. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vannak jósló fájásaid és görcseid, akkor vigyázni kellene. Hogy mennyire bírja a kismanód, hogy nem pihentek? Ezt Ő tudja. A veszélyes, ha a lepényed leválik az erőlködéstől. Szóval nem vicc, hogy ilyen korban már pihenni KELL. Miatta is. Aztán ha megszületik akkor semmit sem tudsz a költözéssel foglalkozni.


Nem tud segíteni neked valaki? A babódnak most erőgyűjtésre kellene pihenni, hogy segíteni tudjon mikor megszületik.


Én a 33.hét óta nyitva vagyok már 2111 re. Teszek-veszek de amit lehet azt ülve csinálom (az sem túl jó, mert a méhszáj terhelés alatt van). Mi a babók szobáját pakoltuk, amikor a 33.héten jelentkezett, hogy meg akar születni, úgyhogy megijedtem. Azóta lassítok.

Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikerült.

37.hetes

2009. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sziA! 34.HÉTEN KOPOGOTT A LURKÓ.A DOKI RÁ BESZÉLTE HOGY MARADJON MÉG BENT. PIHENNI NEM VOLT IDŐM,DE JÖVŐ HÉT VASÁRNAPRA VAGYOK KIIRVA.PRÓBÁLJ MEG PIHIZNI MERT SZÜKSÉG LESZ AZ ERŐDRE.MUSZÁLY SEGITSÉGET KÉRNED. SOK SIKERT!!!
2009. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

18:39 eshez 1kérdés! Voltak fájásaid amiota kinyiltál?

Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!