Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek a legjobb babakozmetiku...

Melyek a legjobb babakozmetikumok, ami újszülött/csecsemőkortól használható? Természetes, minőségi termékekre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 09:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A Babé jónak látszik:


[link]

2011. ápr. 25. 09:12
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, ez nem eleg info, nem irjak az osszetetelet, ami szerintem nem tul termeszetes. Nezd majd meg a boltban.

En nem olyan gyogyszertari kenocsot hasznalok, hanem hidratalot, amit ott keszitenek el, nincs benne koolaj szarmazek.

2011. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ühm....hát ezt a terméket én gyógyszertárban láttam, és mint utánanéztem, csak ott lehet kapni, boltban nem.

A gyógyszerész azt mondta, jók nagyon.

2011. ápr. 25. 10:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Az Alverdét a kétbetűs drogériában lehet kapni (D..M). Az ÖSSZES gyógyszertári kence alapja a kőolaj származék! Mivel vazelint és/vagy paraffint használnak hozzájuk. Persze, hogy a gyógszertáros azt mondja jók a Babé termékek...na mindegy, ők a gyógyszerekre is azt mondják, hogy jó! Mindenki használjon amit akar, de jobb utánanézni a dolgoknak!!
2011. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume AP+


Eucerin:AtopiControl


Babé

2015. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!