Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megettem egy csík sajtot, de...

Megettem egy csík sajtot, de mivel sok minden mással együtt ettem, nem vettem észre, hogy nem jó. Kislányom szólt, h anya, nekem nem ízlik a sajti. Bajt okozhattam a kis pocaklakómnak?

Figyelt kérdés
Mert ezek szerint romlott volt a sajt. És utána megszagoltam és valóban elég savanykás volt a szaga.14hetes vagyok
2009. márc. 5. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ennyitől nem lesz semmi bajotok!
2009. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult hasonló, de nem lett semmi baj. szerintem ne aggódj, az többet árt.
2009. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem is rossz a sajt, hanem ilyen, nektek furcsa izu. Pl. a camembert sajt nekem eloszor budos volt, keptelen voltam megenni, most pedig mar szeretem.

Nezd meg, hogy lejart-e a szavatossaga a sajtnak.

De nem lesz semmi bajod, ebben biztos vagyok! Ne aggodjal.

2009. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Micsoda egy anya vagyok......
2009. márc. 5. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Max neked lesz egy kis hasmarsod..ez a lehető legroszabb ami történhet,de szerintem ez sem fog egy szelet romlott sajttól.:-)
2009. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ettől Te még jó Anya vagy!!! Ne izgulj, nem lesz semmi baja a Pocaklakónak!!! :-)
2009. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!:)
2009. márc. 5. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baja nem lesz én így a Mizo sajttal jártam nekem a keresztlányom szólt:)Azóta meg falom a Mizo sajtot.Biztos jó anya vagy!

Boldog Baba várást!

6 hetes kismama(3 hós kislány anyukája)

2009. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso, bocs, de jol latok, te megint babat varsz?
2009. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!