Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok a szegedi...

Mik a tapasztalatok a szegedi Vincze Emőke szülész nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
Szegeden, Dr. Vincze Emőke szülész nőgyógyásznál szült nőket keresek, ill. írjatok légyszíves véleményt v. észrevételt róla! Bárki, bármit tud, tapasztalata volt/van, szívesen meghallgatnám. Köszi előre is!
2008. febr. 13. 12:59
1 2
 11/17 Balázs010 válasza:
100%

Sajnos én semmi jót nem tudok mondani Dr. Vincze Emőke nőgyógyászról,régen hiába volt lelkiismeretes,ahogyan sokan beszámoltak róla az utobbi években már semleges kapcsolatot ápol a betegeivel és hanyagságot lehet felvélni a munkájában.

Személyes tapasztalatra akkor került sor,mikor barátnőmön kellett abortuszt végrehajtani és ő lett felkérve a feladatra,mert ő volt az új nőgyógyásza pár hónapja már.

Ez volt az első hiba,az még rendben van,hogy műtét előtti és utáni hetekben elvégzett vagy 4 vizsgálatot egyenként 7 ezerért,az utolsó már csak annyi volt, hogy megnyomkodta érez-e fájdalmat és ok 7 ezer minden rendben...!

De az, hogy például berendelte kórházba aztán mikor ott voltunk, hogy befeküdhet-e,közölte hogy nem érti minek jöttünk hiszen még nem intézett időpontot sem... miért mégis? mert azt mondtad azért!


Az abortusz úgy nézett ki, hogy a cső felhelyezés után 6 órával lehetett végrehajtani a műtétet de ő nem ért rá,tehát 14 óra elteltével hajtótta végre,utoljára,mikor már mindenkin elvégezték és addig nem lehetett enni/inni és 40fok volt.


Utána 3 hétre rá írt fel fogamzásgátlót hogy kezdje el szedni.. mikor most utánaolvasva kiderült, hogy már másnap elkellett volna kezdenie szedni..


Én nekem az a véleményem, hogy Dr. Vincze Emőke hanyag munkát végez és többet nem fogjuk felkeresni és megtanulhatna számlát is adni,hamár az 5 perces semmikért 7 ezret számol fel!!!

2012. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Sziasztok! Ne haragudj hogy ide irom a kerdést! 19 éves lány vagyok es fogamzasgatlot akarok iratni es egy altalanos nogyogyaszati vizsgalaton reszt venni! Dr. Vince Emoket megkereshetem ezzel? Lattam a kommenteket de azok inkabb terheseggrol szoltak!koszi!
2015. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
persze, keresd fel, az arany klinikán rendel, ott megadják biztosan az asszisztense tel.számát, azon kell bejelentkezni. neki a terhesgondozás és a sima nőgyógyászat is ellátandó terület, hiszen szülész- nőgyógyász. és sztem nagyon jó ... a 2. gyerekemet most szültem nála 3 hónapja...
2015. febr. 5. 21:43
 14/17 anonim válasza:
100%
Csak Őt ne! Mézes-mázas amig fizetsz és úgy viselkedsz ahogy elvárja, különben közli, hogy keress más orvost!
2015. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 cristypop válasza:
Sziasztok. Neki van uh-ja az Aranyklinikán? Az asszisztensénél kell bejelentkezni uh-ra vagy esetleg külön kell másik telefonszámon? Köszönöm ha válaszoltok.
2016. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
tündéri nőci
2018. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sew85 válasza:
Sziasztok senkinek NEM ajánlom teljesen egészséges gyermekem súlyos agykárosodással segítette világra tönkretete az egész család életét most imádkozunk hogy a gyerek ne legyen értelmi fogyatékos.
2022. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!