Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? A tünetek...

Terhes lehetek? A tünetek alul vannak csak normális emberek válaszát várom.

Figyelt kérdés
Sziasztok!március 2,án menstruálltam utoljára.voltam dokinál aki csinált egy hüvely ultrahangot és azt írta a papírra hogy"a kis ut(uterus:méh) mögött inkább bal oldalon 29x24mm-es fuliculus látható.azt mondta hogy fogok menstruállni de azota semmi.a mensim előtt egy-két nappal pisilés után mikor megtöröltem volt egy kis vérzésem,akkor azt hittem hogy megjöt.de nem.a kérdésem az lenne hogy mért van tüsző a méhemben?és hogy lehetett e hogy félrenézte (mert hajlamos rá hogy csak szüléskor állapítja meg hogy valaki terhes)tehát hogy lehetek-e terhes a tüneteim vannak a mellem is nőtt meg a hasam egy kicsit folyamatosan kemény a hasam alja előre is köszönöm a válaszokat:))
2011. ápr. 27. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál már azóta?

Lehet, hogy az a kis vérzés volt a beágyazodási vérzés!

2011. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy a teszted pozitív vagy negatív.
2011. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
egyet csináltam még vagy 3 hete az negatív lett azóta nem :(
2011. ápr. 27. 15:46
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor ballagj el a patikába. Még nyitva van.
2011. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Szerintem csinálj még egy tesztet! Lehet, hogy mikor a dokinál voltál még nem volt semmi, főleg ha jól értelmezem amit írtál és utána tapadt meg!

Amúgy mikor kellett volna március óta megjönni-e és mikor volt a vérzés?

2011. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is márc. 2-án volt utoljára mensim. Aztán késői peteérés után ápr. 14-én teszteltem egy pozitívat. Szerintem csinálj még egy tesztet! Szurkolok:)

2011. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
én a helyedben csinálnék egy tesztet.szerintem baba van a dologban.majd írj hogy mi lett az eredmény!
2011. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

ma vagy kereken 8 hetes, ha terhes vagy.

van szívhang is már :)

a teszten pedig a tesztcsík erősebb a kontrolcsíknál ;)


8+1h km.

2011. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tesztelj, bármi lehet még :)
2011. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
oké majd veszek egy tesztet:) és megírom holnap az eredményt.remélem tényleg baba van.amugy tegnap kellett volna megjönnie.de semmi nem fáj semmim:)de akkor sem értem hogy a tüsző mért van a méhemben?kedden kell mennem megint hüvelyultra hangra a papíromon még az is áll diagnózis kép hogy "terheség gyanuja"azt mért írta rá?ha tüszöt látott a méhemben?meg az mitől vagy mért van ott?
2011. ápr. 27. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!