Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora hasatok volt 12 hetesen?

Mekkora hasatok volt 12 hetesen?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az enyém szokatlanul nagy. Ez a második terhességem, és az elsőnél még ebben az időben szinte alig látszott. Egy kis zsírréteg természetesen maradt az első szülés után, de azért nem ennyi. Aki látja mindenki azt hiszi, hogy már a 4. vagy az 5. hónapban vagyok.
2009. márc. 6. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én első babás vagyok, nekem szine egyáltalán nem látszott semmi, egy hangyányit dudorodott, de ennyi.

Azt mondta a védőnőm, hogy második terhességnél már lazábbak a hasizmok, így gyorsabban tud tágulni a méh, így jobban nő a poci. :)

Boldog baba várást!

2009. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, erre mondjuk nem gondoltam. Neked is jó babavárást!!:)
2009. márc. 6. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én az első babámat várom,12hetesen nem látszott nekem sem semmi,de mikor mentem a védőnőhöz 15hetesen,már mondta,hogy le sem tagadhatnám,hogy terhes vagyok:)Most 17hetes vagyok,de már 2hete kismamanadrágot hordok,mert a sajátjaim nem jók már.
2009. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is második babámat várom. Én elég vékony vagyok, és már egy ideje nekem is mondogatják h szép kis pocim van már. Pedig még csak 14 hetes vagyok. Első babánál még akár 20 hetesen is följött a saját nadrágom. Mostmár 2-3 hete kismamagatyót kell hordanom.
2009. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ultrahang szerint 7 hetes vagyok es vekony eddig 26 nadragot hordtam de mar 28 kell:)
2009. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit fel voltam puffadva, de terheshasam még nem volt.

Most már van :-)

39 hetes

2009. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!