Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek 4D-re az alábbi...

Mikor menjek 4D-re az alábbi helyzetben? Félek a sok ultrahangtól, de szeretnék egy kis emléket is.

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok, 24 hetesen volt egy uh. A terheléses eredménnyel vár a doki a 27. héten, ahol valószínűleg megint csinál egy uh-t. Utána jön a 30. heti ultrahang. Az elkövetkezendő időben tehát 3 hetente lesz ultrahang.

Egy 20 perces babamozit terveztünk párommal, ezek alapján mikor érdemes elmenni? Nem szeretném, ha ártana a sok ultrahang.


2011. máj. 1. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ultrahang egyáltalán nem ár. akár naponta csináltathatnál.
2011. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ultrahanggal még gyógyítani is szoktak. Egyáltalán nem ártalmas. Nem kell tőle félni.
2011. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Egyébként legkésőbb kb a 31-32. hétig látványos a dolog. Utána már túl nagy a baba ahhoz, hogy lássatok is belőle valamit.

2011. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezzelaz erővel kerülheted a tv távirányítót,a kocsinyitót,a fotocellás ajtók egy részét......
2011. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta,nem ártalmas,nyugodtan menj.Használd ki a modern orvosi eszközök adta lehetőséget!Édes-anyám idejében még nem volt uh.sima sem (hülyének nézték a számolást illetően,ugyanis ikrek vagyunk)és "irigykedett"mindkét kisfiam klassz "arc-képeit"nézve.A heteid is pont jók a mozizáshoz.
2011. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!