Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öt hetes vagyok idén töltöm a...

Öt hetes vagyok idén töltöm a 34-et van itt hasonlo korosztály, ti hogy viselitek? Van 2 gyermekem de ezt sokkal nehezebben viselem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én is a 3.babámat várom igaz már a 18.hétben járok.az első 12 hét nekem könnyebb volt mint a lányaimmal volt mert velük minden terhességi tünetem megvolt és azokat tényleg nehezen viseltem.most igaz hogy 35.éves vagyok de ilyen szempontból könnyebb volt.Viszont most már hogy nő a pocim fizikálisan nehezebb a 2 gyerkőc mellett.Még ők is csak 8 és 2.5 évesek.Mikorra

írtak?Hol fogsz szülni?A gyerekeknek megmondtátok már?Pihenj sokat amikor megteheted!Boldog babavárást!

2009. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat nagyon nehezen viseltem mind fizikailag mind pedig lelkileg. Pedig én 30 voltam.
2009. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek,én 37 vagyok és nagyon nehezen viselem ezt a terhességemet,mind lelkileg,mind fizikailag.Most 26 hetes vagyok és már nagyon várom a végét!
2009. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a 3.babám.33 éves leszek amikor születni fog a babó!A két fiamnál is a terhesség elején kicsit rosszúl voltam de ennél a babánál volt olyan nap,hogy nem tudtam felkelni annyira sokat hánytam.Most 17 hetes vagyok és teljessen jól vagyok.De sokkal fáradtabb vagyok mint az első két terhességem alatt.Sokat idegeskedem is.
2009. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 34 leszek áprilisban, májusban szülöm az utolsó gyermekem, az biztos. Teljesen kivagyok, idegileg is, fizikailag is. A nagyok már nagyok, 9 és 11 évesek, ők várják és segítenek, de már a cipőmet sem tudom megkötni, csak dirigálok, ha valami leesik, hajolni sem tudok. Most bevackoltam magam, már csak pár dolgot kell venni, valamiért úgy érzem, már nem fogok a végén szaladgálni a cuccok után....

2009. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 37 és fél leszek mikor szülök.Ez a 4. terhességem de igen tényleg más mint a többi nehezebb, már most érzem pedig még csak 7 hetes vagyok.Mindenkinek könnyű szülést!
2009. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


36 éves vagyok és a 4 babát várom még csak az 5. hétben vagyok. Ti voltatok vagy mentek magzatvíz vizsgálatra. Nekem egyébként eddig még semmi bajom teljesen jól vagyok. persze még tüneteimse nagyon lehetnek.

2009. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!