Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a most "futó", gyakran...

Mik a most "futó", gyakran használt lány és fiú nevek? Kinek hogy fogják híni a pici lányát vagy fiát?

Figyelt kérdés
Mi az urammal nem tudunk dönteni.Van már egy kislányunk Jázmin Amina,és most még nem tudjuk a picinknek a nemét és a neveken vitatkozunk.A lány nevek:Lara,Lilien,Viktória.A fiú nevek:Dominik,Tamás,Roland.
2011. máj. 2. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nálunk fiú lesz, a nagy fiam Péter Olivér, a kisöcsinél még nem döntöttünk de felmerült nálunk is a Tamás, és esélyes a Brúnó
2011. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Pici lányunk Hanna Lia lesz!:) Népszerü még a Jázmin, Virág, Boglárka...Gratula a babához! A fiú név nálunk nehéz kérdés volt... De a Dominik szerintem nagyon szép...:)
2011. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk fiú lesz, Márton, de nagyon tetszik még a Bence, és a Dominik is. Ha lány lett volna, akkor Violetta lett volna. :)
2011. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon szép neveket választottatok szerintem. A mi fiunk Marcell, szerintem ez felnőttként komolynak hat, gyermekként imádom Marcizni, Marcipánozni. :)
2011. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A kisfiunk Péter Barnabás, a kislányunk Gréta Szonja lesz (ha fiú lett volna, akkor Márton Bendegúz). Felénk nagyon megy a Jázmin, Anna, Marcell..
2011. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a mi fiúnk Erik lesz!ha lány lett volna akkor Amanda
2011. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
a fiam botond a lányom léna. a tieidből nekem a lilien és a dominik tetszik
2011. máj. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kisfiúnk lesz és Alexnek fogják hívni az apja után. Nálunk gyakori fiú név a Noel, Levente; lánynév Anna, Laura.
2011. máj. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha fiú Bende, ha lány Elina.
2011. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Szia! Párommal mi is nehéz esetek vagyunk. Nekünk kislányunk lesz, de még nem döntöttünk, bár most a Georgina a befutó, de tetszik még a Gréta is. Ha kisfiú lett volna, akkor a Bancén és a Péteren vitatkoznánk. A tieid közül a Roland tetszik legjobban, az nálunk is felmerült!

Boldog babavárást!

28 hetes kismama

2011. máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!