Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesen még egyszer...

Akinek terhesen még egyszer megjött a menstruációja, annak milyen volt? Ugyanolyan, mint szokott lenni, vagy másmilyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt vérzésem, de nem erös. barnázás meg egyszer enyhén piros.

akinek erösebb annak is szerintem piros, de nem darabos. a darabos és nagyon erös görcsök azt jelentik hogy leválik a megvastagodott méhfal.

a vérzésnek mindig oka van, nekem csak méhszáj volt érzékeny ezért volt ennyire enyhe, de az erösebb vérzés álltalában egy bevérzéstöl van, ami szigorú fekvést jelent.

2011. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérlek olvasd el ezt A-Z-ig, fontos! [link]
2011. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt kb 3 honapig, de kiderult vegul is, hogy egy Haematoma volt. Szerencsere artalmatlan es felszivodott.

Kisebb mennyisegu verzes, es 2-3 napig tartott

2011. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönök minden eddigi segítséget, és a linket is!

Az első terhességemnél is még egyszer megjött, akkor nagyon erős vérzésem volt, és iszonyatos görcseim, melyeket csak összegörnyedve bírtam ki.De akkor még nem gyanakodtam terhességre, így orvoshoz se fordultam.De minden rendben volt.

Most ismét megjött a második babánál(akinek a léte még kérdéses, de minden jel erre utal), viszont most meg fordítva,a szokásosnál sokkal gyengébben, és barnább mint amilyen lenni szokott, de nem sokkal.

2011. máj. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!