Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e tünete annak, ha valakin...

Van-e tünete annak, ha valakinél a terhesség elején üres petezsákot állapít meg az orvos?

Figyelt kérdés
Abbamarad a terhességi folyás vagy nincs is? sokat hallottam ilyenről és érdekel, van-e tünete?
2009. márc. 8. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy teljesen csendben zajló folyamat, nem igazán hiszem, hogy bármilyen észrevehető egyértelmű tünete van. (Ez alól persze kivétel a görcs és a vérzés9
2009. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen vetélést missed abortionnak,azaz észrevétlen vetélésnek hívják,ált. UH-n szokott kiderülni.Nekem 2 volt.Az első 7 hét körül halt el,az volt furcsa,hogy nem volt hányingerem stb.. és rosszagú folyásom lett,11 hetesen vették észre,hogy már nem él.A másodikat 9 hetesen vették el,ekkor már csak üres pzsák volt és megint nem volt semmilyen tünetem.
2009. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kiderült, hogy mi az oka?
2009. márc. 8. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly nyáron állapította meg az orvos az üres petezsákot.Vártunk 1 hetet hátha történik valami csoda,de sajnos nem.A szikhólyag és a petezsák nőtt,csak éppen nem volt benne embrió.Műtét lett a vége :-( Terhességi tüneteim voltak,ugyanúgy émelyegtem,feszült a mellem,sokat jártam a mosdóba,fáradt voltam...(stb) mint a többi "normális" terhes kismama.Az orvos nekem azt mondta,hogy előfordul az ilyesmi.Természetes szelekciónak fogtam fel. Mivel szervi problémáim nincsenek és genetikai gondról sem tudok belenyugodtam a történtekbe.

Jelenleg most 16 hetes terhes vagyok.

2009. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első terhességem sikerült így. Semmi jelét nem éreztem, hogy üres lenne a petezsák csak UH-n vették észre, vártak pár napot hátha történik valami, de persze semmi. Végül művi vetélés lett a vége.

De mostanra már a másodikat várom. 19 hetes kismami vagyok.

Sok sikert a következőhöz!!!!!

2009. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. Vérvétel után derült ki az alacsony progeszteron szint.A 3 terh.nél 5 hetesen kaptam napi 2*2 Utrogestan hüvelygolyót és nem dolgozhattam,most 14 hós múlt a kisfiam:)
2009. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!