Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most lettem 37 hetes, péntektő...

Most lettem 37 hetes, péntektől-vasárnapig egy kongresszuson vettem részt, tegnap este vettem észre bedagadt a bokám, az éjjeli pihenés ellenére sem ment le, mit tehetek?

Figyelt kérdés
ott egésznap ültem, nem is csodálom hogy bedagadt, de miért nem mult el reggelre? és most is a házimunkát el kell végeznem csak du.-tán tudok pihenni, máshol nem dagadok ugy néz ki, szerintetek nemsokára szülök? mert eddig nem volt ilyen tünetem
2009. márc. 9. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos a terhesség végével jár, de nem jelenti azt, hogy nem sokára szülsz. Én a 36. héttől dagadtam, és a 42. héten szültem. Igyál sok folyadékot, amennyit csak tudsz pihenj, de úgy, hogy a lában magasabban legyen a csípőd vonalánál.

Szép utolsó heteket!

2009. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!En is 37 hetes vagyok,de nekem mar legalabb 2 hete vizesedik a bokam.Pontosabban egykis felzsemle nagysagu "pukli" van a bokacsontom alatt.Ettol lejjebb nem megy le, akarhogy pihenek.Azota van miota egy hetvegen lanyomnak nevnapi bulit tartottunk a csaladtagokkal,es egesz nap talpaltam.Sutes,fozes,elotta takaritas...Szerintem ennyi belefer, egykis dagadas,akkor van gaz,ha mellette magas a vernyomasod(130per 90 a hatareset),es feherje van a vizeletedben.Na,az mar toxemiagyanu.Azt nagyon komolyan kell venni!!!De errol gondolom szo nincs,mert nem irtad.

Mar nincs sok hatra nekunk, addig is boldog babavarast, es konnyu szulest kivanok!

2009. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, nincs más tünetem, valoszinü engem is a sok egyhelyben ülés viselt meg már számolom a napokat várom nagyon a kicsit te mit vársz? mi kislányt.
2009. márc. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!