Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamik! Hogy...

34 hetes kismamik! Hogy vagytok? Nem vagytok rosszabbul ettől a szeles időtől? Nekem kemény a pocim 4 napja, nem sokat hat a magne b6 sem. Várjátok már nagyon a nagy találkozást? Én egyre jobban be vagyok indulva, nagyon várom az én kis bébimet.

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
engem nagyon megvisel. vagy zokogok, vagy hétfejű sárkányként tüzet okádok.
2009. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer igy egyszer ugy. Faradekonyabb lettem, es a koldokservemmel is vannak kissebb gondjaim. En is nagyon varom mar a talalkozas!A feszekrako oszton csak ugy dul bennem.Egy par napja csak pakolok es takaritok. Ma a kisagy is a helyere kerult.34+1 kismama
2009. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én nagyon fáradékony vagyok és egyre sűrűbben és erősebben jönnek a jóslófájások.A szeles idő teljesen kikészít,eddig is nehezemre esett reggel kikelni az ágyból,de ma délig csak feküdtem.Ez van...

Hogy várom-e a Kicsit?Hát...néha azt kívánom,bárcsak már a kezemben lenne,néha meg azt,hogy maradjon bent minél tovább,gyarapodjon még egy kicsit.

Ami engem aggaszt,hogy nem bírok enni.Nektek is van ilyen?

Sok boldogságot mindenkinek!

2009. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magamra ismerek a mondataitokból kismamik! :) Nekem is ilyen problémáim vannak.Tényleg én is úgy vagyok,hogy egyik pillanatban nagyon várom a kis manókámat,a másik pillanatban meg arra gondolok hogy remélem bent marad minél tovább,hiszen neki is az a jó.Meg az a fészekrakó ösztön is igaz rám,egyfolytában pakolok,takarítok,mosok,és közben aggódok hogy nem felejtettem-e el valamit. :) Ti is sokkal feledékenyebbek vagytok vagytok,mióta várandósak lettetek?Tiszta téboly,néha még a legegyszerűbb dolgokat is elfelejtem.Ti vettetek légzésfigyelőt?Kinek mi a véleménye róla?
2009. márc. 10. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!