Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetes kismamik hogy...

39-40 hetes kismamik hogy vagytok? Várjátok a szülést (nagy találkozást), vagy inkább féltek?

Figyelt kérdés

Én nagyon várom,minden reggel úgy ébredünk, h talán ma már ránk néz a nagy szemeivel!

Csak kicsit parázok,h nem láthatom a párom,csak talán a szülésnél,utána meg ha jövünk haza!Olyan sírós vagyok már amúgy is nagyon fog nekünk hiányozni!De remélem nem lesz semmi baj,és azt a három napot kibírjuk,és gyorsan eltelik!

Sok boldogságot mindenkinek!!!!!És jó egészséget!!!!


2009. dec. 2. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon várjuk már a kisfiunk érkezését :-).jövö hét kedd a kiírt idöpontig.te mikorra vagy pontossan?kislány kisfiu?és hol szülsz??kicsit félek ogy tágulok e majd rendessen de nagyon igyekszem majd a szülésnél tényleg !!sok eröt kitartást!!majd irj ...... minden jóót
2009. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én vasárnapra vagyok kiírva!Már alig várjuk a kislányunkat!Egerben fogok szülni és már látogatási tilalom van,emiatt aggódom,de nem kicsit!Jóslók vannak,meg egy olyan érzésem is, h tényleg vasárnap fogok szülni!Apucinak is akkor van a szülinapja!:)Szép ajándék lenne!

Sok erőt,és kitartást és könnyü szülést kívánok!!!

ÉS persze utána nagyon boldog vidám babázást!!!!

2009. dec. 3. 10:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!Ha még megnézed....

mindjárt indulunk a kórházba,

minden jót nektek is

2009. dec. 4. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!