Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, és pár napja...

9 hetes vagyok, és pár napja enyhült a mellfeszülésem. Normális ez? Eddig sem fájt nagyon, de azért jóval enyhült. Ugye nincs baj a babával?

Figyelt kérdés
Vagy ez azért van mert a placenta lassacskán átveszi a baba ellátását és ezért csökkennek a rosszullétek így esetleg a mellfeszülés is?
2009. márc. 9. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

uhh, nagyon felkészült vagy!

ne izgulj, semmi baj, nekem még egyáltalán nem is feszült. (nem hinném, hogy köze lenne hozzá, de szép méretes cicim van)

Lehet, hogy fog még feszülni, de lehet, hogy ez a probléma végleg megszűnt!

Boldog babavárást!

15 hetes km

2009. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én holnap leszek 10 hetes,de kb.3 napja én is észrevettem ugyanezt,nekem már csak a bimbóm fáj.De előtte voltak éjszakák,hogy aludni nem tudtam annyira fájt,néha a sírás kerülgetett.Nekem csak ez a tünetem volt.Neked volt/van más tüneted is???
2009. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:) Köszi a válaszokat, hát a mellfeszülés sem volt vészes eddig, de mostmár csak ha megnyomom akkor fáj a mellbimbóm, és ha a párom megölel. Más tünet, nos néha volt émelygés de hányni nem hánytam és elviselhető volt, mostanában sokat fáj a fejem, de lehet a front miatt. Amúgy a cicim nekem is eléggé megnőtt. :) Sajna eléggé puffadok és székrekedésem is van, és ha gyorsabban kelek fel az ágyból (nem csak reggel) akkor megszédülök.

Neked milyen tüneteid vannak?

2009. márc. 9. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csak émelygés volt,de hányni nem hánytam,meg a szagokra voltam érzékeny,most már jobb.Szerencsére étvágyam az van,egyik nap édes dolgokat ennék,másik nap meg sósat.De nagyon sok gyümölcsöt eszem.Szédülés úgy az 5-6 héten volt jellemző.Ma volt a 3. napja,hogyfejfájással ébredtem.

Mikor mész legközelebb orvoshoz?


10hetes

2009. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legközelebb 17-én megyek 10 hét 2 naposan dokihoz. Már nagyon várom. Hát ez a fejfájás nagyon gáz, még éjjel is fájt.
2009. márc. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!