Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap be akarnak fektetni a...

Holnap be akarnak fektetni a kórházba de tök felesleges én nagyon nehéz lenne elintézni?!

Figyelt kérdés

A kiírt időpontom holnap jár le és jelentkeznem kell a kórházba felvételre!

DE a babám mindig 5 nappal kisebb a számoltnál, hiába mondtam dokinak is hogy középidőben nem voltunk együtt, üdültünk és nem nyúltunk egymáshoz azon a héten, szóval tuti később fogant és pár nappal későbbre kéne tenni a szülés időpontját de nem csinálta meg!

Csak a férjem tudna vigyázni a gyerekre de nincs már szabija csak az apás amit szülés után fog kivenni! Muszáj befeküdni?? Mit tegyek?


2011. máj. 6. 13:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Másfél éves a kisfiam... :(
2011. máj. 6. 13:19
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nehéz ügy.

1., tegyük fel, ha a tesó nem lenne, akkor befeküdnél? ha igen a válaszod, akkor nyilván a kistesónak is kijár az a biztonság ami a nagyobbnak, tehát befeküdnél.

2.,egszerűen nem fekszel be és kész.

2011. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Keress egy másik orvost kérj új szakvéleményt.


Nem fektethetnek be ha nincs ki vigyázzon a gyermekre.


Jó egészséget!!

2011. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

:(

Én a 36. héttől voltam bent tök fölöslegesen, de nem engedett a 21-ből. Próbáld vele megbeszélni, hogy te nem tudsz befeküdni, vagy indítsa meg, vagy majd bemész, ha eljött az idő. Elvileg nem kényszeríthetnek rá, hogy befeküdj, de gond esetén azt fogják mondani, hogy ők megmondták.

2011. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ma még teszek egy próbát hogy pár nappal eltolják...
2011. máj. 6. 13:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én is azon voltam a héten,hogy lebeszéljem a dokimat a befektetésemről,de csak 1nap haladékot kaptam..!én a 2,5 évesemet hagyom itthon,ugyhogy tudom milyen rossz érzés!!nekem jövő7 csütörtökön kell bemennem. azt mondta mivel az első baba császáros volt,nem meri vállalni a felelőséget,hogy itthon maradjak.

Nem tudom erre mit lehet tanácsolni. ha megtudod oldani,hogy mindennap bemész a kórházba ,hogy megnézzenek,-akkor hivatkozz erre.

próbálj még 1szer hatni a dokira.


ennyire nincs senki aki vigyázna a kisgyerekedre?(szomszéd,barátnő,nagynéni)

ne vedd kötekedésnek,de hogy -hogy nem beszéltél már jó előre valakivel ha bármi miatt előbb kell befeküdnöd,akkor legyen aki vigyázzon rá..?

2011. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs senki! Szüleim nem élnek, rokonom nincs, férjem családja külföldön! Barátok lekoptak mikor terhes lettem az elsővel, a szomszédra meg nem bíznám... :(
2011. máj. 6. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem...ennyire kórház/doki függő minden..1-2 hét túlhordás mindig benne van, hiszen senki sem tudja megmondani pontosan mikor termékenyült meg a petesejt...csak nst-re kell járni akár minden nap...de ha neked csak most van a kiírtad még simán legalább egy hetet ráhúzhatsz mindenféle befektetés nélkül:) Nem értek néhány dokit...
2011. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg a dokinak, hogy még várni akarsz.

Senki nem kényszeríthet akaratod ellenére, hogy befeküdj.

Ígérd meg, hogy bármi van, azonnal bemégy, és naponta mész ellenőrzésre, de nem tudod megoldani, hogy napokkal szülés előtt befeküdj.

2011. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor tényleg nem könnyű neked..!!

amúgy szép kis barátok voltak..


nem kényszeríthetnek arra,hogy ott maradj.viszont azt hiszem ilyenkor aláiratnak veled egy papírt,hogy saját felelőségre maradsz otthon.legalábbis a barátnőmnél így volt!

2011. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!