Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet az aranyér?

Ez lehet az aranyér?

Figyelt kérdés
28hetes vagyok, egy ideje nehezen megy a wc-zés. Ma este végre sikerült nagynehezen. Viszont közben kicsit csipett, és amikor megtöröltem magam olyan mintha kicsit véres lett volna(bocsi a részletekért). A wc-zés után még egy jó félórával/órával is csipett, ezért megtapogattam lent, de nem éreztem semmit. Aranyerem lehet? Mit használjak rá?
2011. okt. 29. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet aranyér. Valószínűleg belső aranyér, azért nem érzed. Homeós szereket használhatsz, meg egyeztess a dokiddal, hogy mit javasol.
2011. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna nekem is lett igaz nekem szülés után. De ég addig szólj az orvosnak, mert nem kell utána szenvedni vele. Adni fog kúpot rá,de van rá kenőcs is, én mindkettőt használom ha kijön. Én sem érzem ha oda nyúlok. Ami fontos, hogy be kellene állítanod a székeltedet hígra, mert nem fog elmúlni, ha továbbra is kemény marad.
2011. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába eszek iszok olyat, kemény marad. Valami praktika rá?
2011. okt. 30. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Levolacot kellett nekem is, de egyfolytában, csak amikor ilyen gond volt.
2011. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt lehet terhesen is.
2011. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. okt. 30. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg belső aranyér.Ha szedsz magzatvédő vitamint azt déli órákba vedd be ha lehet evésközben!
2011. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!