Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelez a pocaklakó?

Mit jelez a pocaklakó?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom hogy a pocaklakó jelez ha valami nem tetszik neki és akkor is ha igen.Na de hogyan?Melyik rúgás mit jelent?
2011. nov. 17. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Pl.: Ha hasra fordulok álmomban éjszaka, akkor arra ébredek, hogy rúgdos, hogy ez így neki nem jó.

Ha eszem egy csoki szeletet, akkor pedig érzem, hogy felpörög tőle és nagyon mozog, erre szokták mondani, hogy ez meg tetszik neki. Nem a rúgás milyensége, inkább a körülmények befolyásolják, hogy tetszik vagy nem tetszik a rúgás.

2011. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor nekem a cukorterhelés volt,azután 2óráig ugy rugdosott h nagyon... Az nem tetszett neki,mai napig nem szereti az édeset..(pl pudingok)

De ha este megsimogatta apa akkor huzodott oda:) Mai naPIG NAGYON APÁS A kiscsaj:) 19hós.Megjön és rongyol elé.:)

2011. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam ha nem tetszik neki, azt egyértelmű rúgásokkal jelzi, vagy érzem hogy elkezd forgolódni, kidugja a popsiját.

Ha meg tetszik neki, akkor általában a kezével kalimpál, vagy ha odateszem a kezem érzem hogy odabújik alá, akkor sokkal kifinomultabban mocorog.


A cukorterhelés az én babámnak sem tetszett, majd kirúgta a hasfalamat, főleg hogy én sem eszem semmi édességet mióta terhes vagyok. Akkor éreztem, hogy nyugtalan volt.

2011. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni,tehát ha én este belefekszem a kádba azt ő utálja mert majd szétrúgja a hasamat,szabályosan hullámzik és púposodik a hasam,ha apa oda teszi a kezét meg sem mozdul,tehát apát szereti(a tesók keze alatt mozog),éjszaka tök mindegy hogy fekszem ha háton ha oldalt ugyan úgy rugdos,az ételeknél nem vettem észre semmi összefüggést,csípős,fűszeres kajánál is ugyan az van mint egy tábla csoki után.
2011. nov. 17. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!