Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 császármetszés után merjem...

3 császármetszés után merjem e vállalni a 4. -et?

Figyelt kérdés
Gyermekeim 4, 2és fél illetve másfél évesek.Mivel nem köttetem el magam így megint terhes vagyok.A dilemmám annyi hogy nem tudom hogy megtartsuk e.Én szeretném,de félek is tőle. Vállalható e a 4. császármetszés,vannak e komplikációk?
2011. máj. 9. 13:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
11%

Kedves utolsó gyerekgyáros!

Ez a kérdés: A dilemmám annyi hogy nem tudom hogy megtartsuk e.

Valószínű tényleg irígy vagyok..hát köszi,nekem nem kéne 4gyerek..bőven elég a 2kis angyalkám.A SZENDVICSGYEREK-es családokban általában több figyelem fordul az utolsó és az első szülöttre..a két középső gyermek,sokkal kevesebb figyelmet kap...mondhatni,elférnek ennyien..ez nem minőségi gyereknevelés..Tedd a szivedre a kezed és számold ki,ha meglesz a 4-dik baba akkor naponta külön-külön egyesével mennyit tudsz majd a többi hárommal foglalkozni....bárki bármit mond az ilyen családokban ezek a gyerekek megsínylik,hogy ennyien vannak testvérek.

Sajnálom őket....

2011. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 31%-os a "gyerekgyáros" vagyok!

Én inkább téged sajnállak,hogy két gyerekkel nem tudsz annyit foglalkozni,mint kellene,a másik meg esetleg hárommal,néggyel többet foglalkozik.Inkább én sajnálom a Te gyermekeidet.Inkább én tehetném fel a kérdést:minek kellett neked két gyerek,nem volt elég eggyel foglalkozni?


Többieknek:juuj,inkább nem is írok,mert elkanyarodtunk a tárgytól,de annyira bosszant ez a flegma,lenéző stílus,hogy muszáj volt reagálnom.

Sajnálom!

2011. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%

Ugyan már....ne viccelj.

Én mindig is kettőt szerettem volna(amúgy meg ikrek)

Tartom a véleményem ,akár tetszik,akár nem,kedves gyerekgyártós válaszoló...

2011. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megértő szavakat.Mindenféleképpen beszélek a dokival hogy ő mit javasol. A 4. gyermek ellenzőnek meg csak annyit hogy ha rá nézek a 3 gyermekemre az abortusz gondolata az ami be nem vállalható tényező.
2011. máj. 11. 11:26
 15/28 A kérdező kommentje:
Hálˇ Istennek gyönyörűen be tudom osztani az időmet,így annyit tudok velük foglalkozni hogy én még panaszt nem hallottam tőlük.
2011. máj. 11. 11:30
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

31%-os:

Mi negyen vagyunk testverek. Ha hiszed, ha nem, nalunk minden rendben volt. Senki sem kapott kevesebb figyelmet, mint amennyit kell. Nagyon boldog gyermekkorunk volt, sot, mai napig sokat vagyunk egyutt a testvereimmel a szuleinknel, pedig mar nem vagyunk fiatalok, hala Istennek ok is jol tartjak magukat.

Szoval ne haragudj, de teveszmed van.

Lehet, hogy nalatok ez volt a helyzet, lehet, hogy epp te voltal kozepso gyermek es valamit a szuleid elrontottak, kevesebb figyelem jutott neked. Sajnalom. De nehogy azt hidd, hogy minden szulo rosszul teszi a dolgat aki kettonel tobb gyermeket nevel.

2011. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 30%-os én is sajnálom a gyerekeidet, nem azért, mert nem figyelsz rájuk, hanem mert rettenetes stílust, és szemléletet nevelsz beléjük.

Arrogáns vagy és tiszteletlen, inkább szégyenkezned kellene, hogy ilyen vagy, nem dicsekedni vele. Csak nehogy pár év múlva a gyerekeid szégyenkezzenek miattad...

2011. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Bocs, a 31%-osnak írtam.
2011. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon gyerek párti vagyok-van már 2 gyerkőc,és most készülünk a 3. babára-de a kérdésed alatti magyarázatod egy része elég "érdekes".Idézem:Mivel nem köttetem el magam így megint terhes vagyok.Hát,én se vagyok elkötve,a kisebbik fiúnk 3 éves,mégsem estem teherbe...esetleg nem védekeztetek?Mert akkor elég sanszos a gyerek...
2011. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

30 %-os valaszolonak nagyon nincs igaza.

Mi 9-en vagyunk testverek es olyan jo gyermek kort kivanok mindenkinek amilyen nekem volt. Nagyszeru volt ennyi testver kozott felnoni. Szuleink egyforman szerettek bennunket, jartunk kirandulni, nyaralni meg a Gorog tengerpartra is eljutottunk. Ha rossz ido volt, leultek velunk tarsas jatekozni.

Mi a ferjemmel 4 gyereket szeretnenk (1 mar van)

Szoval ne irkalj olyanokat amirol fogalmad sincs.


A 4. babajat varo anyukanak meg gratulalok es ne kapd fel egy ilyen gyagyan a vizedet! Legyel buszke magadra!

2011. máj. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!