Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok,...

30 hetes terhes vagyok, tegnap voltam 4d uh-n és az orvos ott azt modta hogy a baba feje köré van tekeredve a köldökzsinor, nem lesz tőle semmi baja?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom azt mondta,hogy az sem baj hogyha a nyakán van,mert ők még nem lélegeznek. A lényeg,hogy a köldökzsinóron ne legyen csomó,mert olyankor van gond,de ez nagyon ritka eset.

Nem tudom, hogy van-e saját orvosod,vagy ő csinálta-e az uh-ot,mert én inkább elmennék még egy uh-ra a biztonság kedvéért.

Kívánom,hogy minden rendben legyen!

2009. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy amíg a pocakban van,nincs baj a köldökzsinórral,ha a baba nyaka körül van.Viszont szülésnél probléma lehet belőle,ezért az orvosodnak mindenképpen említsd meg és hogy megnyugodj,csináltass egy flowmetria vizsgálatot,ami mutatja,hogy milyen az áramlás a köldökzsinórban?!Nekem jövőhéten csinálnak ilyet a 4D-n,én kértem,mert nekem vannak előzményeim,ami miatt kell.
2009. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam a nyaka köré van tekeredve! Akkor nem kell még izgulni, és ha szülésig úgy marad akkor mit csinálnak.
2009. márc. 11. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem, ha aszülésig ez nem változik, akkor császár lesz a vége,de sok baba születik köldökzsinórral a nyakán és egyszerűen letekerik és semmi baja nincs a babának.
2009. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!