Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-hónapos kismamik! Ti mennyit...

6-hónapos kismamik! Ti mennyit mozogtok naponta? Hogyan telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Valahogy nincs semmihez kedvem mostanában!Csak pihiznék!26-heteske
2009. márc. 11. 12:37
 1/5 Adri baba ***** válasza:

Valahogy így vagyok vele én is!!Sokat pihenek és nehezemre esik kimozdulni,csak a mindennapi dolgaimat látom el!(főzés,vásárlás...ha muszáj)

DE lassabban is telik az idő!!

Mikorra vagy kiírva?

26heteske

2009. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dolgozom :(( Igaz, irodában és csak 2-ig, de már az is fárasztó a hátamnak, derekamnak és a pocaknak is. Próbálok naponta legalább fél órát sétálni, de este már 8-kor majd' elalszom, és a 10 órahosszás alvást igénylem. Hetente egyszer úszom egy órát.

29 hetes vagyok

2009. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
június 19-re vagyok!De lehet elöbb érkezik:-)
2009. márc. 11. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
En jun 21-re vagyok kiirva, napi 8 oraban irodaban ulok, es a melohely raadasul kozel van a lakasomhoz, igy alig setalok! Vettem terhes DVD-t, de mire hazaerek legotbbszor mar nincs energiam tornazni, pedig kellene nagyon, erzem! Hatam hasam is faj sokszor. 7vegen persze behozom a lemaradast, de felek az eleg keveske...
2009. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én június 18-ra vagyok kiírva. :)

Én dolgozom,tanítok. Délelőtt elintézem a dolgoimat,10re megyek melózni,fél5 mire hazaérek,utána heti 2-3x a barátnőmmel sétálunk úgy 4-5km-t. Hétvégén van takarítás,mosás...

Idáig heti 2*4órára jártam angolra,de már azt nem bírom. :( Röviden ennyi. :)

Hízás miatt is kérdezed? Mit vártok? F v. L? Mennyit híztál? Nagy pocid van? ...

2009. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!