Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat a gyomrom? 20...

Mitől fájhat a gyomrom? 20 hetes vagyok. Mostanában néha fájni szokott, persze nem vészes, de most elég rossz. És most puffadok is rendesen.

Figyelt kérdés
Semmi puffasztót nem ettem, Nem értem.
2009. máj. 21. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni,csak annyit,hogy nem vagy ezzel egyedül.Én is 20.hetes vagyok,tegnap olyan gyomorfájásom volt kb.10 percig,hogy még a víz is levert.Sokat fáfdogál nekem is és nem találok összefüggést a kajákkal sem.Néha csak tompa(mintha gyomron vágtak volna)fájdalom van.Neked milyen jellegű?
2009. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem olyan nem is tudom leírni. Talán tényleg a legjobb jelző rá a gyomronvágás érzés, bár még nem vágtak gyomron. :)

Gyomorfájásmentes babavárást :)

2009. máj. 22. 08:28
 3/6 anonim ***** válasza:
37hetes vagyok és nem akarlak elkeserteni titeket de nekem ez kb 3 hónapja van.Igaz nekem nagyobb volt mindig a hasam mint a velem egyidős terheseknek.Hol jobb hol rosszabb de nekem nem is múlt el.Néha olyan érzés mintha kést forgatnának a gyomromba és a hátamba is kisugárzik.Kitartás!!!
2009. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.jó kilátások...:) Engem se vágtak még gyomron,csak gyerekkoromban kapott el kellemesen, egy jól célzott labda:( Na ez pont olyan.Próbáljátok ki a langyos vizes borogatást,most hallottam és bevállt.Hátha nektek is segít.
2009. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem túl jó hír... Azért bízom benne nem fog sokáig tartani. Vajon a Rennie jó rá?

A vizes borogatást ki fogom próbálni, köszi a tippet!

2009. máj. 22. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint az első.A renniet hiába rágom,kb.15 percig van hatása.Amúgy az csak savcsökkentő,tehát én nem is erre a fura fájásra szedem,hanem a borzalmas mennyiségű savamra(eredetileg is sok volt).De neked hátha segít,próbáld ki,legf.a kellemetlen tüneteket veszítheted,mást nem :)
2009. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!