Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, rossz...

17 hetes terhes vagyok, rossz anya leszek mert mostanában nem foglalkozom annyit azzal, hogy babám lesz?

Figyelt kérdés
Lett egy kis kutyám,aki beteg és nagyon aggódom érte,állandoan vele foglalkozom,és van hogy nem is gondolok a babámra pedig már nagyon várom és már most nagyon szeretem!
2008. aug. 14. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lennél rossz anya?? Nem kell agyon ajnároznod magad már most, h babát vársz. Te is s párod is és a baba is tudj és érzi, h szereted Őt. Talán jobb is, h lekötöd magad, hisz így nemfoglalkozol annyit a terhességgel. :)
2008. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, dehogy leszel rossz anya emiatt.

Ugyanígy vagyok, 35 hetesen a kiscicám szemével vagyok elfoglalva mert be van neki gyulladva. Még jobb is, hogy eltereli a figyelmet a babavárásról, így is az idő 90%-ában arra gondol az ember.

Attól, hogy terhesek vagyunk, még nem áll meg az élet, szülés után úgyse lesz sokminden másra időnk. :)

2008. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jót tesz a léleknek, ha valami másnak teljesen át tudod adni magad, és nem mindig csak és kizárólag a babával foglalkozol, mert attól egy idő után be lehet kattanni, és akkor jönnek a túlzott, megalapozatlan aggodalmak, szorongások. Sokkal egészségesebb, ha valaki azért el tud merülni a hobbijában pl.

Remélem mihamarabb meggyógyul a kiskutyus!

2008. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy leszel rossz anya!

Ha az lennél, akkor nem rágódnál ezen!

Nem lehet 9 hónapig megállás nélkül a babára gondolni.

Az jó, ha foglalkozol a beteg kis kutyusoddal.

2008. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!