Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen vizsgál...

Terhesség alatt milyen vizsgálatokra küld el a védőnő és mikor?

Figyelt kérdés

Legelején a védőnő igen sokmindent kihagyott. Így az új védőnő mondta nekem mit tegyek, de azok is megkésve történtek. :( A baba 22-23 hetesen megszületett (illetve spontán vetélésem volt). Ezért érdeklődnék, hogy legközelebb ne legyen gond és fel tudjak rá készülni.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 12. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm a vérvételekre ad ki papírt,-amit a házi orvossal kell lepecsételtetni. így hirtelen más nem ugrik be. (vérvételekre kell menni,belgyógyászatra kell menni-fogorvos nem muszáj.)
2011. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnálom a kicsit és , hogy ezt át kellett élned, de remélem nemsokára boldog kismama és anyuka leszel! :D

2011. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is reménykedem, hogy lesz másik. Remélem már decemberben összejön :). A kis angyalkám nagyon hiányzik, de el kell engednem és lesz egy egészséges babám. :)
2011. máj. 12. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön!!


Így valószínű több vizsgálat fog rád várni, mint az átlag kismamákra. Vagyis sűrűbben kell majd menni UH-ra és nőgyógyászati vizsgálatra.

Ami plusz lesz, még az valószínű a genetikai tanácsadás a SOTE-n.

Általánosságban belgyógyászat (háziorvos), EKG, cytológia, fogászat, labor (16. betöltött hét után: AFP, Toxoplazma, HBsAg,vércsoport meghatározás, ellenanyagszűrés, ha kell, vizelet vizsgálat), ha szemüveges vagy, szemészet, cukortehelés, CTG,

2011. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad. Jó sok vizsgálat, de már hozzászoktam :( . Egy héten volthogy 2x is vizsgáltak. Szerintem ez se tett jót.

De a baba érdekében mindent megteszek :), csak ne legyen több gond.

2011. máj. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!