Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis h ugy latom es erzem...

Normalis h ugy latom es erzem h a hasam nagyobb es puffadt?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok, lehetseges h azt erzem hogy a hasam puffaddtabb es a nadrag zavar es ki kell gomboljam idonkent. Meg olyan korai stadiumban vagyok....Ilyen kor meg ugy tudom csak par milis a baboka es nem novekedhet meg a has csak kesobb .

Koszi a tapasztalatokat es a hozzaszolasokat


2011. máj. 13. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Normalis, hogy igy erzed, mert valoban puffadsz.

A terhesseg korai szakaszatol kezdve kb a 2. trimeszterig kb minden izom gyengebben dolgozik a testedben, ezert lehetsz faradtabb is, vagy lustabb kicsit. Az emesztesert es belmukodesert felelos izmok is pihennek. Ez pedig egyutt jar a puffadassal, sot, komoly szekrekedes is lehet idovel.

Reggelente jobb a helyzet, ebredhetsz lapos hassal.

En is igy voltam mindket terhesseg alatt, nalam a 22-25. hetig alapban nem is latszott, hogy terhes vagyok, nem nott hamar es gyorsan a pocakom, viszont az elso trimeszterben minden estere ugy neztem ki, mint egy torokbasa, sot, nekem szednem kellett ra bogyot is, mert olyan komoly szelgorcseim voltak, hogy alig birtam mozdulni.

2011. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom
2011. máj. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!