Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki cukorbetegen lett terhes,...

Aki cukorbetegen lett terhes, annak milyen gyakran kellet dokihoz menni? Milyen plusz vizsgálatok voltak? És mikor mentetek elöször dokihoz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy diétáznod kell inzulint kell adnod magadnak, vagy"csak" tablettát szedsz. Ami biztos. Sokkal sűrűbben kell vércukrodat éjszaka is szigorúan mérned és inzulint is kaphatsz( ha gyógyszert szedsz akkor biztosan mert én úgy tudom, hogy terhesség alatt nem szedhetők a tabletták). Minnél előbb menj el orvoshoz. Gondolom aki a cukorbetegséged kezeli és a gyógyszereidet adagolja őt fel fog kelleni keresned.

Boldog babavárást.

2011. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már mondtam a dokimnak hogy szeretnénk még babát, át kell állnom fokozatosan inzulinra.Csak hát már valószínű hogy babát várok(elsőre összejött:)) Nekem azt mondta hogy szoktak cukorgyógyszert szedni a kismamák.Állítólag gyógyszer mellett hamarabb teherbe lehet esni mint inzulin mellett.
2011. máj. 15. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
a 4.-dik gyermekemet cukor betegen szültem.inzulinos vagyok.nekem semmi plusz nem volt.uyan ugy kelletem menni mint másnak.és egészséges lett a lányom.
2011. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok amit mondtam ezt én még így tanultam, úgyhogy lehetséges, hogy azóta változott.
2011. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!