Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hülye kérdések vs. Frappáns...

Hülye kérdések vs. Frappáns válaszok? Kismamák, meséljetek!

Figyelt kérdés
Tőletek milyen marhaságot kérdeztek már meg járókelők, vagy ismerősök? Esetleg van olyan idegesítő kérdés, ami többször megtalált már? :)
2011. máj. 16. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
97%
Sziasztok,hát akkorákat kacagtam:-))) Nekem nem nagyon van ilyen sztorim,de ha lesz feltétlen megírom.:) Közben eszembe jutott egy,de közel nem olyan vicces mint a tiétek. Barátnőmmel beszélgettünk, épp el akartam újságolni a hírt és mondogattam neki,hogy hát már két éve házasok vagyunk és hát... bővül a család. Mire ő közbevágott: Csak arra figyeljtek,nehogy becsússzon a gyerek, az nagyon gáz lenne:SSS Hát erre inkább már nem mondtam semmit, csak azt hogy oké köszi,védekezni fogunk:SSS
2011. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó vagyok,van még egy...egy férfi kollega a cégtől ahol dolgozom.

- Olyan ritkán látlak nem dolgozol?

- Hát már nem, mert terhes vagyok.

- Akkor jobbulást neked.

pffff:SSS

2011. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos terhességem alatt ért egy kisebb háztartási baleset, össze kellett varrni a kezemen egy vágást. Párom és egy 50 év körüli férfi ismerős kísért el a balesetibe. Várakozunk... várakozunk, épp kijött valamiért az orvos, és mondta, hogy a kismama a következő, csak annyit várjak, amíg végeznek az aktuális esettel.

Rá egy-két percre odalép Hozzánk egy öregedő hölgy, és nekünk szegezte a kérdést:

Melyikük a kismama?

Reflexből rámutattam a Páromra... a Hölgy pedig még tovább fokozta, hogy ok ok csak nem látszott... :))))))))

Pedig a Szerelmem aznap még borotválkozni sem borotválkozott.

A történet teljességéhez hozzátartozik, hogy később megtudtuk, hogy a Néni, ahogy sejtettük is, szellemileg nem teljesen ép, de azért jót mosolyogtunk az egészen.

2011. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
95%

Kisfiam 3.8 kg-mal született és mindeki teljesen elhűlve mondja, hogy jééééézusatyaaaaaaúúúúúúúúúúúúúúúúúúristeeen- mekkkkoorra ez a gyerek?????

Hát én úgy tudom, hogy a 3.8 kicsit nagyobb az átlagnál, de nem ÓRIÁSBÉBIT jelent, nem? vagy rosszul tudom??

Mondjuk a másik gyerekem meg 2.5kg-mal született, akkor meg azt hallgattam, hogy jééééézusatyaúúúúúúúúúúúúristen- hogy lett ez ilyen kicsike?


Itt olyan szinten kiakadtam szülés után - ezen a kérdésen, hogy majdnem depresszióba is estem- sajnos. EZ már mondjuk nem olyan vicces- illetve akkor nem volt az.


Szóval ezek a de kicsi, de nagy kérdések engem kiakasztottak.

:)

2011. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként az emberi hülyeség határtalan, tőlem is többször megkérdezték, h hát te meg terhes vagy?

Amikor megszületett, és tologattam, sokan jöttek oda, h jaj, megszületett? :)))Szerintem egyértelmű volt:))

Volt olyan ismerősöm, aki nem látott terhesen, látott babakocsit tologatni, és halál komolyan megkérdezte, h a tied?

Volt egy másik sztori is, barátnőmnek négy évvel idősebb a kisebb fia, együtt voltunk, az ő törpéje oviban, én pedig az üzlet előtt kint hagytam a gyerekemet a barátnőmmel. Egy ismerőse odament hozzá, benézett a babakocsiba, és felkiáltott, már ekkor a fiad???

Mondta, h nem, ő már oviban van, ez a hat hónapos kissrác a barátnőmé:)))

2011. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer nekem is eldurrant az agyam az aznapi sokadik ugyanolyan kérdéstől, miszerint: - És mi lesz? (mármint arra gondoltak imígyen rákérdezni, hogy fiú-e, vagy lány)

- Egyenlőre úgy néz ki, hogy gyerek. De ha mégis kutyus, akkor is megtartjuk...

Azóta nem köszön és pláne nem áll le beszélgetni velem ez az illető.


Egy másik alkalommal a férjemnek szegezték neki a kérdést: - És akartátok, vagy csak úgy becsúszott? - Igen.

(és ő meg ossza be magának, hogy mi igen) :-)



Az első babánál amúgy sokkal jobban fel tudtam húzni magamat azon, hogy pl ha megmondtuk mi lesz a neve (Anna), akkor jöttek a hasonló beszólások, hogy "aha, hát az se rossz", vagy hogy elmondták h szerintük miért nem ezt kéne, vagy hogy szerintük mit is kéne inkább... a másodiknál már nem izgattam magamat az ilyesmiken, de nem is vártam meg az okfejtést :-)

Azt kifejezetten utáltam, hogy idegenek is fogdosni meg simizni akarták a pocakomat (aztán meg néztek rám csúnyán, ha a megfoghatom kérdésre azt kapták, hogy nem), és aztán a szoptatsz még kérdésre gy idő után automatikusan azt válaszoltam, hogy hát hogyne... különben jöttek a félórás kiselőadások meg a sanda nézések, mintha legalábbis gyerekgyilkos lennék.

2011. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, azon én is kiakadtam, hogy amikor megszületett a lányom (2210 grammal hoztuk haza a kh-ból), akkor mindenki elhűlt, hogy "Úúúúristen de picíííí! Nem lesz ebből baj? "

Aztán a fiam átlaggal született ugyan (3400 gr), de nagyon gyorsan hatalmasra nőtt, akkor meg azt hallgattam, hogy "Úúúúristen de naaagy! nem lesz ebből baj? "


Eltelt egy év, és aztán meg mindenki azt kérdezte: - ikrek? - nem, csak a kicsi óriás. :-)

2011. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
96%

Az én fiam 4250 g-mal született. Egy ismerősöm mikor meghallotta, elszörnyülködött aztán megkérdezte: És te szülted meg??? (hát nem tudom ki más lehetett volna, végül is az én gyerekem)

Vagy mikor a szomszéd néni megkérdezte: Mi lesz ember vagy lány? Mondtam: Fiú.

Ezt megnyugvással fogadta. Így utólag kíváncsi lennék vajon mit mondott volna ha lány.

Vagy mikor a 2. baba érkezését bejelentettem a nagyimnak. Azt mondta: Óóóóóóóóó, lyányom, minek már az neked???

2011. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
96%
26 hetesen mentem az sztk-ba terheléses cukor vizsgálatra. Bementem elvette a nővérke a papírt. Rajta volt, hogy kismama vagyok, milyen vizsgálatra jöttem. Felnézett és megkérdezte maga terhes? 38 hetes az unoka tesóm, és kisebb pocija van nálam... :-DDDDD Annyira elkapott a röhögés, hogy nem bírtam válaszolni.
2011. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 A kérdező kommentje:

Hú, lányok, ahogy meséltek, nekem is eszembe jut, milyen volt, amikor megkérdezte egy ismerős: "hát te meg terhes vagy?"

-visszafordultam, szoc.mosollyal az arcomon válaszoltam: "Nem, kérlek! Én ÁLDOTT állapotban vagyok! :) "

-és gondoltam magamban, kapjál be, bunkó :/


:D


Na meg amikor megkérdik: "De meg akarod szülni, ugye? "

Erre én: "van más választásom? :D

/Ennél a kérdésnél amúgy csak aztán esett le, hogy a progr. császárra gondoltak, h nem akarok szándékosan ilyet./

2011. máj. 17. 07:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!