Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudott terhesség mellett,...

Nem tudott terhesség mellett, ha fog. Gátl-t kezdek szedni, akkor megjön a menstruációm vagy nem?

Figyelt kérdés
Nekem mindig késik vagy 40-60 napra jön meg. Nincs semmi jele terhességnek eddig és már 5 szem Tri-Regol-t be is szedtem. Akkor fog megjönni normálisan, ha beszedtem az egész lapot? Vagy ha mégis pár hetes terhes lennék, akkor gyógyszerrel sem jönne meg? Az az igazság, hogy amíg nincs jele, nem merek tesztet venni, mert mindig félek az eredménytől. Lányom 4,5 éves, fiam 9 hónapos.
2011. máj. 17. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszer szedésének a szüneteiben megvonásos vérzés szokott jelentkezni, amit sokan menstruációnak hívnak- de nem az. Akár terhes valaki,akár nem,a megvonásos vérzés akkor is jelentkezik.

Merj tesztelni! Jobb nem tudni hogy babás vagy e,vagy sem? Hát,én szeretném tudni a helyedben,és ha babás lennék,de nem tervezett,akkor is szeretetben nevelném fel!


Üdv:2gyermekes,23h.km.

2011. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igazából nekem eszembe sem jutna, hogy ne teszteljek egy levél beszedése előtt, főleg, ha bármilyen rejtetten is, de felmerül bennem, hogy terhes lehetek. Szerintem többet ártasz így... Csatlakozom az előzőhöz: merj tesztelni.
2011. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!