Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után használjak haslesz...

Szülés után használjak hasleszorítót?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mi a neve, de biztosan tudjátok mire gondolok....

Vagy ti mivel készültök fel az alakotok visszanyerésére?


(Tudom, nem ez a legfontosabb! De az írjon, akit érdekel! Akit nem, az lapozzon!)


Köszönöm!


2011. máj. 17. 14:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

A 2 990-est lehet megrendelem, de a használt leszorítót nem tudom érdemes-e megvenni, azért csak elhasználódik, elnyúlik...

2011. máj. 17. 16:17
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm 2 hónapja szült, ő vetetett a férjével a gyógyászatiban egyet. Szerette, szerinte hamarabb gyógyult mindene és távozott,ürült,aminek kellett. Én szülés előtt állok,holnap megnézem magamnak én is a boltban. :)

35 hkm

2011. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha nyáron szülsz, teljesen felesleges. Ha ősszel, télen, ártani nem árt :)


Én az első baba után nem használtam, eszembe sem jutott. És mégsem maradt nagy a hasam. A 6. héttől szabad majd hasizmozni, az segít :)


Most nyáron szülök, és a kánikulában biztosan nem fogom kínozni magam ilyennel.

Én szülés után, nem tudom, a hormonok miatt, de nagyon izzadtam...

2011. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sziasztok

lehet kapni hasszorítós bugyit én olyat vettem az nem mozdul majd el reményeim szerint 3000.-volt

2011. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megkérdeztem a gyógyászati boltban, azt ajánlották, ne vegyem meg előre, majd szülés után nézzünk egy méretet, ha szükséges lesz.

2011. máj. 19. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!