Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami "praktika" az...

Van valami "praktika" az iszonyatos hátfájás ellen? 25 hetes km

Figyelt kérdés
Már hetek óta nagyon-nagyon fáj a hátam. Éjjelente nem is tudok 20 percnél tovább aludni egyfolytában. Doki be tudna utalni valahova? (Masszázs-fizikoterápia?) Esetleg gyógyszer, vagy krém? Mydetont nem merem bevenni. Forró fürdő után torna - ez 10%-ot szokott segíteni rajtam. Segítség!! :(
2011. máj. 17. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hol fáj pontosan?
2011. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jógát próbáltad?

Meg nem ártana tudni, hogy mitől fáj. Orvos látta már?

2011. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Azért kérdezem mert, ha bal oldal derék tájéka egészen fel a lapockáig és a lapocka is, az általában epebajt jelez (epekő, epegyulladás). Nem árt utánajárni, ha az, akkor nem szabad zsírosat és fűszereset enni. Uh-on meg tudják nézni. Belgyógyász ért hozzá.

2011. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocs nem bal oldal, hanem jobb. Jobb az epe. A bal azt hiszem a hasnyálmirigy kisugárzási helye, de az nem valószínű, sőt, tuti nem.
2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Úgy értem az nem valószínű, hogy hasnyálmirigy gondod lenne. Az nagyon-nagyon ritka. Az epekő viszont könnyen kialakul terhesség alatt. Én is így jártam. Aludni sem tudtam tőle.
2011. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A derekam fáj, és csak a gerincemtől jobbra eső izomtömegek, nem a lapockáig, tehát kis terület. A jóga nem érdekel! (Vallási okokból). Fűszereset egyáltalán nem eszek, szóval nem hiszem, hogy az a baj.
2011. máj. 17. 20:26
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát én meg erősen gyanítom, hogy ez pe lesz. Nézesd meg. A zsíros alatt ne csak a pörköltet értsd, ide tartozik a sajt, a tej, a sertés, marhahús, olaj szinte bármekkora mennyiségben, tojás. Az epe utálja a hagymát és a fokhagymát. Ha ezeket eszed (hagyma) és rosszul leszel utána, akkor epe.
2011. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy eleinte nekem is csak a derekam fájt, aztán egy idő után már a lapockám is végül pedig a gyomorszájamnál is.
2011. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sokat segített a hastartó pánt használata!

Ehhez hasonlóm van (egy neve nincs változat töredék áron!):

[link]

...éjszaka meg már hetek óta kismama-, alias szoptatóspárnával alszom.

...és próbálj figyelni a helyes testtartásra ;-)


Remélem kapsz még több tippet is!

Mielőbbi jobbulást kívánok!


Szép babavárást!

19 hónapos leányzó és 29 hetes pocakcsaj anyukája :-)

2011. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a tippeket. A hastartó pánton én is gondolkozom, de nekem alig látszik a pocim, és nem is mindig nehéz... Én is szoptatós párnával alszom, de az sem segít sokat. Néha már csak ülve megy az alvás. :(
2011. máj. 17. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!