Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami "praktika" az...

Van valami "praktika" az iszonyatos hátfájás ellen? 25 hetes km

Figyelt kérdés
Már hetek óta nagyon-nagyon fáj a hátam. Éjjelente nem is tudok 20 percnél tovább aludni egyfolytában. Doki be tudna utalni valahova? (Masszázs-fizikoterápia?) Esetleg gyógyszer, vagy krém? Mydetont nem merem bevenni. Forró fürdő után torna - ez 10%-ot szokott segíteni rajtam. Segítség!! :(
2011. máj. 17. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
akkor marad a Miatyank...ha mar most faj akkor ez csak fokozodni fog...nekem az utolso hetekben fajt csak de piszkosul rossz volt...olyankor a ferjem masszirozott es csak ezzel csillapodott (persze csak amig a masszazs tartott) Mar bocs de megkerdezhetem hogy melyik vallas tiltja a jogat?
2011. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 renata julia válasza:
szia nekem is nagyon faj a hatam a gerincemnel egy kis ponton mintha be akarna szakadni nekem a dokim azt mondta h a sulytol faj!amugy a katolikus vallas is tiltja a jogat!en is katolikus vagyok!kitartas 39 hetes kismami
2011. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A 39 hét és a 25. hét között van némi különbség.
2011. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én akkor is elmennék orvoshoz. Mozgásszervi gond is lehet, aztán meg mozogni se tudsz. Messze van még a vége, addig nem bírnék így élni, ha találhatnék megoldást. Lehet, csak egy egyszerű gyógyszer, vagy tapasz kell. Vagy ha nagyobb a baj, az is ki kell hogy derüljön.
2011. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

beszorulhatott egy ideg.

nem a saját tapasztalatom de leírom. egy nagyon törékeny alkatú kismamánál kb. 20-25 hetesen fájt a jobb oldala, dereka. őt elküldték belgyógyásazti uh-ra. arra nem emlékszem, hogy mikor és mitől derült ki, hogy ideg, de az volt a probléma. őszintén szólva arra sem emlékszem, hogy hogyan oldották meg neki, de találkoztam vele később és akkor már nem volt gondja

na ezt most elmondtam.

ne haragudj.

orvosodnak mindenképpen mondjad.

2011. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakszom, hogy egy ideg lehet. mert csak 1 pont van, amit ha a férjem masszíroz, enyhül, de tényleg csak arra a kis időre. Utána 2 perc múlva megint fáj. Egyébként a Biblia az, ami tiltja az okkult tevékenységeket.
2011. máj. 17. 21:50
 17/17 anonim válasza:
Azt meg lehet tudni, hogy miből és kinek sikerült leszűrnie azt, hogy a jóga, ami színtiszta légzés-, és mozgáskultúra okkult tevékenység? Vagy a balett is az? A torna? A karate? Kenu? Futás? Használjuk már az agyunkat, ha már megadatott ez a talentum.
2016. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!