Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos a 10. héten nem...

Ha az orvos a 10. héten nem hall szívhangot akkor már biztos, hogy elhalt a baba?

Figyelt kérdés
korának megfelelően ki van fejlődve.van vala mi más oka is ha nem hallja a szívhangot,vagy biztosan elhalt terhességről van szó?
2011. máj. 18. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem hallja, akkor lehet, hogy a doival vagy a gépével vannak gondok.

De ha nincs, tehát nem csak nem találja, hanem nincs is, akkor elhalt a baba. 10 hetesen már régen van szívhang ha él a magzat.

2011. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6.héten volt először ultrahang ,ott mindent rendben találtak.hétfőn viszont nem.nem lehet ,hogy az orvos nem látta esetleg?2 napig tartó derékfájás jelenthette ezt?
2011. máj. 18. 08:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha látszik a baba de nem mozog és nincs szivhang akkor sajnos meghalt.


a tünet egyedi is lehet nekem nem volt 9 hetesen elhalt terhességnél tünetem.


fordulj a nőgyógyászodhoz Ő beutal kórházba küreted lesz ha ott se találják meg az életjelenséget a babánál .

2011. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem is tudhatom. De lennie kell szívhangnak. Ha az orvos nem találja akkor béna, ha nincs akkor halott a baba. Mást nem tudok mondani, menj el máshova UH-ra. Ha ott sincs szívhang, akkor sajnos elhalt a terhesség.
2011. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos igen!:( Sajnálom!
2011. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó,hanem egy barátnőmről sajnos.ma megy még egy vizsgálatra.és nagyon aggódok érte.
2011. máj. 18. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
8 hetesen minden rendbe volt nálam, aztán a 10 hetesen mentem uh-ra, és ott már nem volt szívhang és sajnos semmi tünete nem volt. Sajnálom a barátnődet, de ilyen korba már teljes bizonyossággal van szívműködés és szívhang egyértelműen. Ha nem látják, akkor nincs is. :(
2011. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!